Nevzdávej to

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Dvě generačně odlišné kandidátky bojují o pozici veterinární ošetřovatelky. Režie V. Stehlíková

Natáčení na veterině v Roztokách u Prahy bylo pro náš štáb a dvě uchazečky o místo sestřičky nejen zajímavé, ale i dobrodružné. O tuto pozici bojovala starší Eva s mladší Denisou a pro obě to byly první zkušenosti v daném oboru. Sledovali jsme dvě rivalky s naprosto odlišným chováním i různým osudem.

Paní Eva to neměla v životě vůbec jednoduché a po rozvodu se musela sama starat o své dvě děti. Zvláštní péči pak věnovala synovi, který trpěl poruchou chování. Světlým bodem v jejím životě byl narozeninový dárek v podobě potkana, kterému pořídila další kamarády. Najednou si paní Eva už nepřipadala tak zbytečná a neschopná. Naplnění lásky ke zvířatům jí vrátilo smysl života a pomáhání zvířatům by pro paní Evu znamenalo splnění jejího snu.

Denisa zas od malička miluje psy, a kvůli nim se odstěhovala od rodičů, kteří její rozrůstající se smečku už nehodlali tolerovat. V současné době by chtěla studovat na vysoké škole obor kynologie, a při tom by moc ráda pracovala jako sestřička na veterině.

I když majitelka veteriny, Michaela Riedlová, byla po celou dobu natáčení na obě uchazečky velmi milá, bedlivě sledovala, jak si vedou při plnění jednotlivých úkolů. Jak zvládly u psa čištění zubního kamene, jak si poradily s neposlušnou kočkou, hadem či potkanem, uvidíte v pořadu Nevzdávej to.

Přehrát video

Diskuse diváků
  • josef kriz 6. 12. 2012 14:52

    fakt hrozny trapas po celym svete

  • Marek 3. 1. 2012 07:14

    MyslĂ­m Ĺľe panĂ­ Petra mĹŻĹľe bĂ˝t ráda Ĺľe vypadla z tak buranskĂ©ho prostĹ™edĂ­ kde p…

  • 444444444 15. 12. 2010 20:12

    dobry den

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 22 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady