StarDance IV

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 235  
Sdílet
| Poslat odkaz

Jitka Čvančarová & Lukáš Hojdan

Jitka Čvančarová

herečka
výška 172 cm
32 let

Jitka se narodila ve znamení Berana. Její hlavní ambicí ve StarDance je neuříznout si na parketě ostudu. Z tanečních si prý pamatuje základní krok waltzu. Mezi její koníčky patří vaření, koně, lyžování a zahradničení. Miluje také cestování. Letos navštívila Tibet a příští rok by ráda vyrazila do Afriky za gorilami. Její oblíbené heslo zní: „Milovat a být milován.“

Jaký je váš vztah k tanci?

Tanec je má obrovská vášeň. Už jako malá holka jsem toužila být tanečnicí, baletkou nebo krasobruslařkou. Z nabídky na účinkování ve StarDance jsem měla obrovskou radost. Zatím mě tancování hrozně baví, ale je to strašně těžké začít po třicítce lámat tělo. Doufám, že se nám ta radost z tance postupně nevytratí.

Jakou taneční průpravu máte za sebou?

Klasické taneční, které jsem absolvovala v šestnácti letech na malém městě. Bylo to takové milé pubertální setkávání s opačným pohlavím. Později na škole jsem měla základy jazzového a moderního tance.

Jaké jsou vaše první dojmy z Lukáše?

Je to skvělý mladý kluk. Myslím, že mě může mnoho věcí naučit. Je milý a pozorný. Komunikační kanál jsme si našli celkem rychle.

Jak vypadala vaše první tréninková hodina?

Začali jsme se učit základní kroky rumby, protože Lukáš tvrdí, že to je základ. Musím se přiznat, že jsem dlouho neměla takovou depresi. Připadala jsem si nemožná, tlustá, ošklivá a nemohla jsem se na sebe ani podívat. Nebyla to hysterie. Když vám někdo čtyři hodiny vštěpuje do hlavy základní krok a vy si jej nemůžete zafixovat, připadáte si jako úplný exot. Popravdě jsem si myslela, že to bude jednodušší.

Budete inklinovat více k latině nebo ke standardu?

Oba druhy tanců mají své nezaměnitelné kouzlo. Těžko předvídat. S latinou bude asi větší práce.

Těšíte se na výroky poroty?

V minulých sériích mi byla porota velice sympatická. Těžko dopředu odhadnout, jak budu v tu chvíli reagovat. Opodstatněná a motivující kritika je super.

Kdy si tanec nejvíc užíváte?

Vždycky když jsem sama, nikdo mě nevidí a můžu si jen tak improvizovat. Není to žádný styl, který by měl svá pravidla. Mně je v tu chvíli dobře a to mi stačí.

Co vás po prvních trénincích nejvíce bolí?

To, že neumím zatáhnout břicho, protože je velké (smích). Potom taky správné držení těla. Když na něj není člověk zvyklý, bolí ho všechno.

Jste trpělivá?

Právě že málo. Chci všechno hned. Když mi to nejde, jsem nevrlá a agresivní sama na sebe. Snad mě Lukáš větší trpělivosti naučí.

Lukáš Hojdan

tanečník
výška 180 cm
23 let

Lukáš se narodil ve znamení Berana. Bude se prý snažit o to, aby si Jitka užila tanec a diváci se výborně bavili. Jeho životním snem je mít dobře fungující rodinu. Mezi jeho koníčky patří kromě tance také posilovna a sledování filmů. Ve svém životě se striktně řídí heslem: „Žijeme jen jednou a každý okamžik je jedinečný, tak ať to podle toho vypadá.“

Jaké máte ambice ve StarDance?

Pro každého sportovce je hlavní cíl výhra. Pro mě také, ale nemyslím si, že je výhra vždy to nejdůležitější. Je také důležité sklidit pozitivní ovace. Určitě bych si rád tanec užil a budu mít radost, když nevypadneme hned ve druhém kole.

Jaké jsou vaše první pocity z Jitky?

Výborné. Na parketě vypadá báječně. Dobře se s ní komunikuje i spolupracuje. Dá se s ní bavit o všem a je ctižádostivá.

Tušíte, kde budou její silnější a její slabší stránky?

Vypadá výborně na parketě, má obrovské charisma a sexappeal. Druhou věcí je píle a pohybový talent, ale to u diváků nemusí až tak rozhodovat.

Jste trpělivý trenér?

Zatím jsem úplně v pohodě. Beru to prozaicky. Vše má svůj čas. Zvláště když se člověk seznamuje s něčím, co mu do té doby bylo úplně cizí. Nechci nic uspěchat a zbytečně Jitku stresovat.

Jak jste se dostal k tanci?

Když jsem chodil do školky, přišly jednou na náběr nějaké paní. Paní učitelka nás vybrala několik s tím, že asi máme k tancování vlohy a máme jít tančit. Tak jsem tady.

Na čem vztahy tanečního páru nejčastěji ztroskotávají?

Na špatné komunikaci a rozdílných prioritách. Nejhorší je, když chce každý něco jiného a vzájemně se nejsou schopni domluvit. Je to hodně o umění kompromisu.

Čeho se ve StarDance nejvíce bojíte?

Žádné větší obavy nemám. Chci, abychom si ve StarDance užili legraci a aby tancování nebylo jen dřinou bez emocí a pocitů. Asi bych byl smutný, kdyby Jitka v průběhu soutěže řekla, že pro ni tanec není prioritou a chce vypadnout. Myslím si, že se to nestane.

Jaký je váš nejsilnější zážitek s tancem?

Nemám jeden nejsilnější moment. Miluji všechny okamžiky, kdy můžu tančit na skvělou hudbu se skvělou partnerkou a lidé okolo si náš tanec užívají. V těch chvílích si vždycky říkám, že jsem šťastný za to, co dělám.

Který tanec je nejerotičtější?

Myslím, že s Jitkou bude každý tanec erotický (smích).

Stopáž: 60 minut – Rok výroby: 2011 – ST
Žánr: Zábava
Soutěžní dvojice
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Anketa
StarDance jedním slovem je pro vás:
15 % krása 6 % noblesa 10 % zábava 5 % elegance 4 % sobota 18 % tanec 3 % profesionalita 39 % radost