Mia Farrowová jako advokátka bojující s osudovou chorobou ve filmovém dramatu inspirovaném skutečným příběhem. Americko-kanadský film.
Dále hrají: M. Sheen, R. Maxwellová, C. Feore a další. Režie: Robert Allan Ackerman.

Diane McGowinová je úspěšná advokátka, která bez problémů zvládá práci i rodinu. Postupně se však u ní začnou projevovat příznaky raného stadia Alzheimerovy choroby a začnou jí velmi nepříjemně ztrpčovat život. Situace je o to smutnější, že Diane ještě ani nepřekročila padesátku, tudíž choroba u ní propukla v neobvykle nízkém věku. O to víc potřebuje podporu svého okolí a především své rodiny, zvláště poté, co je propuštěna ze zaměstnání, které je příliš náročné, než aby ho s tak těžkou chorobou mohla dále vykonávat. Zpočátku je pro ni obtížné se vším se vyrovnat, navíc její manžel stále nechápe závažnost její nemoci. Až díky stejně postiženému Albertovi, bývalému vysokoškolskému profesorovi, najde sílu začít bojovat - a vítězit.

Hlavní úlohy v americko-kanadském snímku z roku 1999, natočeném podle skutečného příběhu, se skvěle zhostila známá americká herečka Mia Farrowová, která za ni byla nominována na Zlatý glóbus.

Napište nám