Krotitelé dluhů

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Chtěli dokázat, že jsou dospělí a zvládnou se o sebe postarat. Teď jim klepou na dveře exekutoři. Dokážou poradci zachránit jejich domov?

Krotitelé dluhů se tentokrát vypravili do Hylvát u Ústí nad Orlicí, kde žije Vojtěch Mikulka se svou přítelkyní Kateřinou Pavlíkovou a šestiletým synem. Vojtěch s Kateřinou se potkali už na učilišti a byla z toho láska jako trám. Přestože rodiče tomu nebyli nakloněni, začali spolu hned po škole bydlet v bytě Katčiny matky. Vojtěch je kluk z vesnického stavení a za každou cenu chtěl domek. Ve svých jedenadvaceti ho také koupil a těšil se, jak si ho s Katkou opraví, a všem tak dokážou, že jsou dospělí a soběstační. Jenže Katka otěhotněla, narodil se syn a od té doby šlo všechno od desíti k pěti. Na rekonstrukci domku si Vojta půjčoval pořád dál a dál, oba dřeli do úmoru. Přesto zjistili, že už svoje dluhy nedokážou splácet. Už teď mají několik exekucí a navíc hrozí, že o dům přijdou i Vojtovi rodiče, kteří synovi ručí. V případu Vojtěcha a Kateřiny jde bez přehánění o všechno. Vyhodí exekutoři na ulici dvě rodiny, nebo se poradcům podaří zachránit domek i lásku mladých lidí? Jak unese Vojta to, že selhal jako syn, partner i otec?

Přehrát video

Diskuse diváků
 • juju 19. 1. 2019 12:54

  tak

  Dobře jí tak.

 • 27. 9. 2018 22:54

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Lucie 10. 10. 2016 01:12

  "slečna" Lucie... Epizoda o paní Natalii coby "bílý kůň" část 4

  Mohla bych psát hodiny, ale už to stačí. Děkuji televizi za jejich pořád, protože i díky n…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Vzdělávání
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu