Úvod

1. díl – Sedmdesátá léta

II. řada

Rodinné peripetie (1973)

3. 9. 2010 20:00

5* 887 hlasů

Sledujte celý díl:

Hodnocení:

 *

Je srpen 1973 a v rodině Dvořákových není zrovna veselo.

Nejvíce trpí Zuzka, protože Tondu právě odsoudili na 18 měsíců a musí nastoupit k výkonu trestu. Tondovo zatčení vrhá špatné světlo i na samotnou Zuzku, takže ji a její rodiče čeká schůzka se Zuzčiným třídním, protože Zuzce hrozí vyloučení ze školy. Rodiče ani třídní učitel fakt zdaleka netuší, že problémů bude víc, jelikož Zuzka ještě nikomu neřekla, že je těhotná!
Eva je s Honzíkem na prázdninách na Slovensku a potkává se znovu s Jurou, kterého od cvičení CO neviděla. Setkání v ní vzbudí smíšené pocity a Eva má strach, že ji Jura začne znovu svádět. Čeká ji ale překvapení.
Karel těžce prožívá, že ho sesadili z vedoucí pozice. Díky „novému“ šéfovi Jardovi Francovi si myslí, že to jsou pouze důsledky jeho přátelství se zatčeným Tondou. Ale to by nebyl jeho věčný soupeř Jarda Franc, aby za sesazením a snížením Karlova platu nestál právě on.
Jana a Josef zažívají po návratu k sobě druhé líbánky a babi Běta se svým parťákem Františkem provádějí na chalupě spokojeně své pokusy.

Bonusy

Vtipná klapka: Hlavně si to nepokaz

Pro zobrazení videa je potřeba nainstalovaný zásuvný modul Adobe Flash Player.

Krátké video z natáčení seriálu. I mistr tesař se někdy utne. Podívejte se, jak složitě vzniká jedna scéna... Pan profesor se jistě zapotil!

Vtipná klapka: Ahoj Fero

Pro zobrazení videa je potřeba nainstalovaný zásuvný modul Adobe Flash Player.

Krátké video z natáčení seriálu. Natáčení některých scén není jednoduché, zvláště když herci zapomenou text...