Úvod

3. díl – Svatba

I. řada

Peněz není nikdy dost! (1965)

14. 9. 2009 20:00

5* 1107 hlasů

Sledujte celý díl:

Hodnocení:

 *

Karel a Eva se stěhují po zkouškovém období do nového bytu, který jim paradoxně zařídí Radka. Eva je těhotná a musí být opatrná. Když Karel zjistí, kdo je udal a kvůli komu Eva málem potratila, popere se s Jardou, a jede na svatbu s monoklem.

Eva navštěvuje sympatického mladého doktora gynekologa, který si ale při vyšetření řekne o peníze za nadstandardní péči. A Eva se bojí, aby dítě nemělo rozštěp. Ale peníze nemá. A tak i na svatbě řeší, kde vzít peníze na porod. Nakonec jim babi Běta věnuje své úspory.
Josef se nadšený vrací z lázní. Mirek mu poradil, aby omluvu neúčasti na večerním studiu podpořil květinou učitelce. Ale vidí je Jana a myslí si, že je nevěrný. Nemluví spolu ani na svatbě, Jana říká, že ji nebudou mladým kazit. Josef pak doma přiznává, že studuje a to tím, že si přivede domů mladou paní učitelku. Od té chvíle se Jana stane pečlivou dohlížitelkou nad Karlovým učením.
Babi učí Zuzku anglicky. Tu to nebaví, ale pochopí díky nové lásce, že angličtina může být důležitá. Na konci dílu Eva má překotný porod a uplacený gynekolog má dovolenou.

Instruktážní video

Jak se tenkrát rodilo

Tak co? Nic? Tak kdy si mám zase zavolat? Za tři hodiny? To čekání je porod! V roli čekajícího otce Tomáš Jeřábek.

Ukázka

Máš tam film?

Pro zobrazení videa je potřeba nainstalovaný zásuvný modul Adobe Flash Player.

Krátké video ze seriálu. Jak se pozná správný účinek slivovice?