Tváří v tvář problému. Živě s M. Jílkovou. Dále připravili: S. Brunclík, K. Dušková, J. Smrž a R. Kudrnáček

Budoucnost českého hokeje

Moderátorka Michaela Jílková bude v přímém přenosu společně se svými hosty diskutovat o problémech českého hokeje. Diskutovat budou: Milan Hnilička – olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa, vládní zmocněnec pro sport /ANO/, Filip Pešán – nejmladší kandidát na trenéra národního hokejového týmu, Vladimír Krampol – manažer oddělení rozvoje ledního hokeje ČSLH, Lukáš Majer – šéftrenér mládeže v Kralupech nad Vltavou, Adam Sušovský – redaktor sportu, Milan Vacke – Český svaz ledního hokeje, a další.

Na mistrovství světa v ledním hokeji v Dánsku jsme obsadili 7. místo. Potřetí v řadě zhasly naše naděje na úspěch ve čtvrtfinále. A tak český hokej čeká na medaili z velké akce dál, už od roku 2012. A dostat se zpět na medailovou cestu nebude jednoduché.

Jaký je stav našeho současného hokeje a především práce s mladou generací? Vynakládají se veřejné prostředky na hokej účelně a transparentně? Musí být úspěch českého hokeje závislý na účasti krajánků z NHL? Čím je způsobeno období nejdelšího čekání na cenný kov v historii českého hokeje? Daří se nám vychovávat individuality? Mají děti možnost se hrou bavit nebo musí záhy plnit úkoly a vyhrávat? Je v mládežnickém sportu prostor pro korektní jednání bez uplácení? A je výchova mladých talentů podfinancovaná? Na tyto a další otázky budou hosté hledat odpovědi.

Stopáž56 minut
Rok výroby 2018
 L HD