Tváří v tvář problému. Jak nejlépe a zdravě zhubnout? Živě s M. Jílkovou. Dále připravili: J. Vondráček, L. Krenková, K. Dušková a R. Kudrnáček

Podle průzkumu každý třetí Čech bojuje s nadváhou a každý pátý trpí obezitou. Přesto, že se mnoho lidí potýká s nedostatkem financí, za naději, že přebytečná kila rychle zmizí, jsou ochotni vydávat spoustu peněz. Zobnout si zázračnou pilulku a zhubnout během několika týdnů je sen mnoha tlouštíků a vždy se najde někdo, kdo je ochoten za velké peníze tento sen zneužít ve svůj prospěch a „zázračnou“ pilulku nabízet. Představa, že jíme co chceme, necvičíme a přitom hubneme, je velmi lákavá a mnoho lidí jí znovu a znovu podléhá.

Proč jsou lidé s nadváhou ochotni měsíčně vydávat desetitisíce za naději na hubnutí?

A komu bychom se při hubnutí měli svěřit do péče – lékaři, výživovému poradci nebo trenérovi z fitness centra?

Hosté: MUDr. Martin Matoulek Ph.D. – předseda České společnosti tělovýchovného lékařství, obezitolog, Doc. MUDr. Pavel Kohout, PhD. – gastroenterolog, vedoucí metabolické JIP II.interní kliniky centra výživy Fakultní Thomayerovy nemocnice, Ing. Ivan Mach – prezident Asociace výživových poradců, Ing. Martin Škába – výživový poradce, Michal Turna – konzultant a poradce, Pavel Vohnout (Kyklop) bývalý člen skupiny Maxim Turbulenc a další.

Anketa

Zkoušeli jste někdy zhubnout?

77 % 197 hl. ano 23 % 59 hl. ne Celkem 256 hlasů
Stopáž56 minut
Rok výroby 2016
 L HD