Fredy a Zlatovláska

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Může Zlatovláska najít lásku v partě Krysařů? Muzikálová pohádka z dnešních dnů (2008). Hrají, zpívají a tančí: L. Ulrychová, J. Battěk, E. Frčková, I. Svobodová, P. Černocká, B. Hybner, T. Stronach, V. Jeníková, L. Vaculík a další. Scénář E. Papoušková. Kamera A. Chundela. Režie T. Krejčí
Fredy a Zlatovláska

„Máme k sobě blízko a možná ještě blíž, k čemu lítat nízko, když ve dvou můžem výš…“ Slova písně Fredyho a Zlatovlásky předznamenávají, o čem bude tento téměř pohádkový muzikál z dnešních dnů. O lásce. O první lásce kluka, který je vůdcem sídlištní party Krysařů, a jeho nové spolužačky, zvláštní holky, co nosí šátek skrývající hlavu bez vlasů, holky, kterou vozí do školy v luxusním autu rodinný šofér. Jaké je tajemství Zlatovlásky a proč je tak nešťastná? Proč jí rodiče zakážou v osmé třídě chodit do školy? A jak dopadne měření sil mezi slušňáky Krysaři a partou Grázlů, která terorizuje všechny menší a slabší ve svém okolí?

Autorem hudby tohoto pohádkového muzikálu byl Petr Malásek, texty napsal Václav Kopta, režii měl Tomáš Krejčí. Ústřední dvojici si zahráli mladičtí J. Battěk a L. Ulrychová a v dalších rolích se objevilo mnoho mladých tanečníků a tanečnic především ze souboru Z.I.P. Písek.

Napište nám