Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Magazín o motorizmu jako životním stylu

3. díl AMS

První únorovou sobotu si opět můžete na Jedničce naladit další pokračování pořadu o autech a lidech Auto Moto Styl.

Třetí díl pořadu o autech a lidech Auto Moto Styl si můžete naladit tuto sobotu 7. února na 1. programu České televize ve 12:35. I další díl bude rozhodně stát za to!

Dvě stě v městě, třista z místa..
Seznamte se.. RS6.. Audi RS6 Avant.. je to bestie převlečená za kombík nebo si kombík hraje na bestii.. kdo ví? Každopádně mít pod kapotou rodinného kombíku témeř šest set koní je trochu extrém, nemyslíte? Ale je vůbec možné si s tímto kombíkem užít jízdu ve městě? Libore, Libore, město asi nebude to pravé místo na otestování tohoto superkombi. Tohle auto se bude hodit spíš na německé dálnice.. No ale jak myslíš, ty jsi řidič.

S tímto na první pohled možná trochu usedlejším rodinným kombíkem třeba vytřete někomu zrak na semaforech, ale ani nepostřehnete, že jste překročili povolenou padesátku a pokud si nedáte pozor, je dost možné, že hodně rychle přijdete i o poslední body na kontě. Vemte jej spíš na silnice. A možná nejlíp na okruh, tam mu bude hej. Jen ať pro samé předvádění ve městě a na okreskách nedopadnete jako náš moderátor, který chodil tak dlouho se džbánem pro vodu, až se ucho utrhlo.

S dopravní nehodou se setkal skoro každý. Většinou jako divák. Ne tak často se dostanete do situace, že budete muset nehodu řešit či dokonce zachraňovat lidský život. Jak být na tuto situaci správně připraven? Jaké věci by neměly chybět ve výbavě každého vozu? To vše a možná ještě víc Vám ukáže Lucka Horáčková za asistence profesionálního záchranáře Aleše Rubka v rubrice První pomoc.

Silničáři zase zaspali
Možná by to mohla být nejčastější věta, kterou začínáte konverzaci v hospůdce u piva s kamarády, když se začnete bavit o ranní jízdě do práce čerstvě zasněženými ulicemi. Ale než začnete soudit, zkuste se podívat na další reportáž z rubriky Story. Je totiž o člověku, který silničářem je a tak by vám mohl povykládat, co to obnáší a že to rozhodně není tak jednoduchá práce, jak by se možná někomu mohlo zdát. Možná pak změníte názor na tuto jistě těžkou a mnohdy časově i psychicky náročnou profesi.

V rubrice Preview si představíme hned dvě novinky. A jelikož zima se pomalu přehoupla do druhé půlky, co kdybychom si připomněli horké letní dny? Máme tu dva kabriolety, které by jistě neměli uniknout žádnému fanouškovi jízdy s otevřeným nebem nad hlavou. BMW Z4 a Mini Cooper Cabrio. Každý z úplně jiného těsta, ale každý má rozhodně co nabídnout.

A na závěr nemůže chybět ani soutěž o motorové oleje Mogul v hodnotě 5.000,-, roční předplatné časopisu Autotip a dárkový balíček Automotostylu. Dávejte dobrý pozor, ať vám neuteče správná odpověď a vyhrajte. Dejte v sobotu přednost AMS.

Obsah 3. dílu:
RoadLook – Audi RS6 Avant
Bezpečnost – 1. pomoc – výbava a lékárnička
Story - silničář
Preview - BMW Z4 a Mini Cabrio

Přehrát video

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dát mobil?

  Spárovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakázané a nesmí se ani držet za jízd…

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • Mojmír 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2009 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady