Auto Moto Styl

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Magazín o motorizmu jako životním stylu

Letní AMS - 17 díl

Již tuto sobotu 23. srpna si můžete na ČT1 naladit další pokračování pořadu o autech a lidech Auto Moto Styl. Sledujte poslední letní sestřih toho nejlepšího, co za poslední půlrok v dílně AMS vzniklo.

Sedmnáctý díl pořadu o autech a lidech Auto Moto Styl si můžete naladit v sobotu 23. srpna na programu ČT1 v 12:35h. Tentokrát uvidíte tyto reportáže:

Mercedes stvořil obra mezi SUV. Vyrábí se v Alabamě a i když je pro tamnějšími vozy stejné třídy menším příbuzným, v Evropě patří mezi nejvetší. Mercedes růstovým hormonem nešetřil a tak z relativně normálního auta třídy M vzniklo obrovské GL postavené na podvozku třídy R. Přijde vám to zamotané? Pak sledujte Roadlook.

Story dnes přináší příběh ženy za volantem. A to ne za volantem ledajakým, ale rovnou za volantem kamionu. Že řidič těžký chleba má víme, ale jak je na tom řidička?

Všichni znáte pohádku o té drobné, odvážné dívence v červeném, pro kterou není problém odkrouhnout třeba vlka. Poradí si ale i se svižnou Corsou? Lucka Horáčková si tentokrát se svojí kabelkou pro holky vyjela do přírody.

Na závěr jsme si připravili velice netradiční závod. V Brně se nám podařilo postavit vedle sebe na start typicky městské vozítko Toyotu Aygo a dva borce na “sedmimílových botách”. Kdo vyjde ze souboje v centru Brna jako vítěz uvidíte již tuto sobotu.

Celým pořadem vás provede Libor Zezulka, který vám minule ukázal, jak se starat o exteriér vozidla. Tentokrát se zaměříme na údržbu interiéru. Dejte v sobotu přednost AMS.

Obsah 17. dílu
Roadlook – Mercedes GL
Story – Řidička kamionu
Kabelky pro holky – Opel Corsa 1.3 16V
Souboj – Toyota Aygo vs. skákací boty

Pro další informace o pořadu Auto Moto Styl navštivte jeho internetové stránky: www.automotostyl.cz. Na téže adrese najdete i všechny dosud odvysílané díly, případně zajímavosti z natáčení. Máte-li nápad, jak pořad vylepšit, připomínku nebo třeba návrh na scénář, pošlete nám jej prosím na redakční e-mail. Za všechny konstruktivní příspěvky předem děkujeme.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • M@M 8. 11. 2016 15:08

  Kam si dát mobil?

  Spárovat přes BT a strčit třeba dopr* :) Ve Francii jsou MT zakázané a nesmí se ani držet za jízd…

 • spravce 10. 6. 2016 22:00

  Vtip?

  Co to ma byt za kvalitu??? No hnus :(((

 • Mojmír 8. 2. 2014 07:27

  Úroveň komentáře

  Komentář k Audi Quattro je katastrofální a hlas jak výčepní ze čtyřky...

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 26 minut – Rok výroby: 2008 – P  ST
Žánr: Magazín
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady