Šílené sázení a gambling v kasinech Las Vegas: přes rameno sledujeme VIP hráče schopné prohrát za noc sto tisíc dolarů. Dokumentární svědectví BBC

Nahlédneme do opravdového ráje všech sázkařů, pro které vsadit a přijít o desítky tisíc dolarů za jediný večer není ničím výjimečným. Pokusíme se nasát tu elektrizující atmosféru a poznat, na jakém principu celý tamní byznys funguje.

Ruleta, karetní hry v čele s blackjackem nebo rozmanitá řada hracích automatů, to je jen část lákadel, která číhají na více či méně movité klienty. Pro ty, kteří utrácejí nejvíce, jsou připraveny i nadstandardní služby jako například ubytování v apartmá o rozloze dvou běžných stavebních parcel pro rodinné domy nebo bohoslužba za zesnulého manžela, a to přímo v prostorách hotelu.

Hazardní hry mají vedle svého pozlátka ale i mnohem častější a smutnější průběh. Nejednou vedla cesta od vypleněného bankovního konta přes rozpad partnerských vztahů až k myšlenkám na konec pozemského bytí. Jenže varujte pravověrného hráče, vždyť je přece tak těžké vstát od hracího stolu, když už k němu jednou usednete?

Napište nám