Úspěšný cyklus se vrací! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. Tentokrát na téma Dárky. Hrají: I. Janžurová, V. Postránecký, Z. Žák, J. Obermaierová, T. Kostková, P. Liška, V. Freimanová, M. Maurerová a další. Režie D. Sís

Obsah dílu

Přehrát vše

Morče

Dnešní povídky se budou týkat dárků. To je téma, které se čas od času týká každého z nás. Minimálně o Vánocích. Proto se v prvním příběhu přeneseme do Štědrého dne. Ale nečekejte poklidnou sváteční atmosféru. Stanete se totiž svědky třígeneračního konfliktu. Námět prvního příběhu nám poslala slečna Anežka Horáčková.

Dárek

I v druhé povídce se setkáte s morčetem. Tentokrát jako s objektem zájmu jednoho nenechavého individua. Námět nám poslal pan Jiří Novák a mnozí z vás v povídce poznají Říčany u Prahy. Tam totiž režisér Igor Chaun pro cyklus Trapasů natočil všechny své policajtské povídky.

Poslední kapka

Snad nejobtížnější kategorií dárků jsou ty, které hledáte pro své nejbližší k významnému životnímu jubileu. V takovém dárku chcete vyjádřit nejen své city, vztah, ale říct i něco o minulosti a něco k budoucnosti. V povídce, jejíž námět nám poslala paní Radka Pazderková, můžete ocenit zvláštní jiskření mezi Zdeňkem Žákem a Jaroslavou Obermaierovou.

Karafa

Každý dárek, i ten sebemenší, se stává velikým, byl-li dán s láskou. A právě pevný vzájemný vztah je to, co spojuje dvojici v poslední povídce. Její námět nám poslal pan Přemysl Pražák, který možná ani netuší, že jeho příběh se stal divácky nejoblíbenějším. V oceňované povídce svůj pevný vztah tak trochu prověří Iva Janžurová a Václav Postránecký.

Stopáž72 minut
Rok výroby 2013
 ST AD HD
ŽánrSeriál