Projděte si s námi českou výtvarnou scénu posledních deseti let! Ve speciálním vydání k desátým narozeninám Artmixu se vrátíme k uměleckým legendám i začínajícím talentům, které jsme natočili, připomeneme si výstavy doma i v zahraničí, počátky i konce galerií, úspěchy i obavy umělců všech generací včetně jejich současné tvorby

Obsah dílu

Přehrát vše
Každý měsíc vás provázíme aktuálním uměním v magazínu Artmix. 100 dílů, které jsme natočili, nám poskytlo bohatý archivní materiál, z něhož jsme sestavili speciální vydání, v němž vám chceme nabídnout 90 minut, v nichž se prolne minulost a současnost.

Začátek je trochu nostalgický, ale na legendy naší výtvarné scény se zapomenout prostě nedá. Výstavy, které jste nestihli vidět na vlastní oči, jste navštívili s námi. Připomeneme vám ty domácí i zahraniční. Jak to vypadá dnes s mladými talenty, které jsme objevili? Byli jsme při tom, jsme a budeme – vzpomenete si ještě, jak začínala Trafačka, Dox, které galerie vznikly a které naopak zmizely? Mapovali jsme všechny generace umělců, sledovali jejich úspěchy, uznání i obavy. Zeptáme se, co zajímavého je potkalo během těch deseti let. A protože s úsměvem jde všechno líp, tak si to na konci pořadu ještě připomeneme s Vendulou Chalánkovou.
Stopáž90 minut
Rok výroby 2016
 P ST HD
ŽánrMagazín