25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Výhrůžky na internetu — Nenávistné projevy na internetu — Stěhování nadměrného nákladu — Neboj se mě — Vysílač v Topolné — Nový dům přírody — Posílení účinku antibiotik — Měřící stanice v řece Bečvě — Nový kulturní dům v Jasenné — Divadelní svět Brno

Části dílu

01:29
Výhrůžky na internetu
  Peněžitý trest 15 tisíc korun dnes potvrdil Krajský soud v Brně muži ze Žďárska. Ivo Osovský podle soudu na svém profilu na Facebooku napadal tehdejšího ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha.
  04:31
  Nenávistné projevy na internetu
   Jihomoravští policisté řeší za rok zhruba desítku nenávistných projevů na internetu. Podrobnosti zjišťovala Kateřina Švédová.
   07:29
   Stěhování nadměrného nákladu
    24 tun vážící mohutný uzávěr dorazil dnes brzy ráno z Kotvrdovic na Blanensku k vodnímu dílu Gabčíkovo na Slovensku. Transport si vyžádal důkladnou přípravu.
    08:33
    Neboj se mě
     Seznámit se s nástrahami, se kterými se potýkají nevidomí, se lidé mohli během dne na brněnském náměstí Svobody. Osvětovou akci s názvem Neboj se mě pořádalo město společně s neziskovými organizacemi.
     09:23
     Vysílač v Topolné
      Jedenácté nejvyšší stavbě v Česku, 270 metrů vysokému rozhlasovému vysílači v Topolné na Uherskohradišťsku, hrozí likvidace.
      11:56
      Nový dům přírody
       Nový Dům přírody roste ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku. Návštěvnické centrum má lidem přiblížit přírodu Bílých Karpat a Pomoraví.
       14:34
       Posílení účinku antibiotik
        Olomouckým vědcům se podařilo potvrdit způsob, jak vrátit antibiotikům ztracenou sílu. V boji proti odolným bakteriím použili nanočástice stříbra.
        18:06
        Měřící stanice v řece Bečvě
         Živý vstup reportéra Josefa Kvasničky.
         21:26
         Nový kulturní dům v Jasenné
          Nový kulturní dům dokončují v Jasenné na Zlínsku. Místo pro konání plesů a jiných společenských akcí ve vesnici dlouhodobě chybělo.
          22:13
          Divadelní svět Brno
           Tanečním vystoupením izraelského souboru včera odstartoval festival Divadelní svět Brno. Program mohou diváci navštívit hned na několika brněnských scénách i přímo v ulicích města.
           Přehrát celé video
           Stopáž25 minut
           Další díl
           Události v regionech

           Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

           Napište nám