25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Část: Omezení dopravy

Obsah dílu

Korupční kauza Stoka — Korupční kauza Stoka — Parkování před školami v Přerově — Nový domov pro lidi se zdravotním postižením — Omezení dopravy — Předávání pololetního vysvědčení — Následky vichru — Vyšetřování požáru chaty na Tesáku — Rezignace rektora Mendelovy univerzity — Výstava studentských prací

Části dílu

01:23
Korupční kauza Stoka
  Měl padnout rozsudek, zatím přišlo oznámení o chybě žalobce. Rozsáhlou korupční kauzu Stoka dnes soud neukončil. Ve spisu k případu milionových úplatků totiž chybí přes 10 tisíc stran dokumentů.
  04:44
  Korupční kauza Stoka
   Navenek kauza odstartovala v březnu 2019, kdy si policie přišla pro důkazy na radnici centrální brněnské městské části. Zadržela podezřelé, vyslýchala je a vzápětí obvinila.
   07:15
   Parkování před školami v Přerově
    Nová parkovací místa před školami chce vybudovat město Přerov. Mají sloužit k rychlému zastavení u základních škol. Rodiče budou moci bezpečně vyložit své děti v ranní špičce.
    07:49
    Nový domov pro lidi se zdravotním postižením
     Patnáct let nevyužívaná a chátrající budova ve zlínské části Příluky projde opravou. Kdysi byla zázemím pro Dům dětí a mládeže Astra a mateřskou školu.
     08:42
     Omezení dopravy
      Brněnská hromadná doprava ode dneška funguje podle prázdninového jízdního řádu. Do ulic města vyjelo méně spojů než obvykle. Může za to méně cestujících.
      10:52
      Předávání pololetního vysvědčení
       Milión čtyři sta tisíc žáků a studentů základních a středních škol si dnes mělo vyzvednout ve školách pololetní vysvědčení. Mnoho z nich si ho ale osobně nemohlo převzít kvůli covidu-19.
       13:20
       Následky vichru
        Až do dnešní čtvrté hodiny ranní odstraňovali jihomoravští hasiči následky vichřice, která se o víkendu prohnala Českem. Jen v neděli vyjížděli ke třem stovkám zásahů.
        16:07
        Vyšetřování požáru chaty na Tesáku
         Sobotní požár turistické chaty na Tesáku v Hostýnských vrších zavinila buď technická závada na elektroinstalaci nebo na některém ze spotřebičů. Naopak cizí zavinění vyšetřovatelé vyloučili.
         19:41
         Rezignace rektora Mendelovy univerzity
          Nový rektor Mendelovy univerzity Vojtěch Adam den před svým nástupem do funkce rezignoval. Důvodem jsou pochybnosti o některých jeho publikacích, ve kterých expertní komise našla nesrovnalosti nebo známky manipulace s daty.
          22:42
          Výstava studentských prací
           Už potřetí vystavuje Soukromá střední průmyslová škola v Břeclavi umělecké práce svých studentů a studentek. Vybraná díla uvidí zájemci v břeclavském Lichtenštejnském domě po dvou letech.
           Přehrát celé video
           Stopáž25 minut
           Další díl
           Události v regionech

           Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

           Napište nám