25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Část: Nákaza covidem-19

Obsah dílu

Končí Milostivé léto — Končí Milostivé léto — Nová základna ZZS v Otrokovicích — Vinařství roku 2021 — Cena za krajinu 2021 — Nákaza covidem-19 — Týden do olympijských her v Pekingu — Muzikál Sněhurka a já

Části dílu

01:21
Končí Milostivé léto
  Díky tříměsíční akci se mohli lidé zbavit exekucí na dluhy, které měli vůči veřejným institucím – městům, dopravním podnikům nebo třeba zdravotním pojišťovnám.
  04:18
  Končí Milostivé léto
   O Milostivém létu si popovídáme s prezidentem Exekutorské komory Jan Mlynarčíkem.
   08:29
   Nová základna ZZS v Otrokovicích
    Stavba nové výjezdové základny záchranářů začala v Otrokovicích na Zlínsku. Půjde o radikální přestavbu tří nevyužitých krajských budov za 135 milionů korun.
    09:21
    Vinařství roku 2021
     Šampionem soutěže Vinařství roku 2021 se stalo Reisten z Pavlova na Břeclavsku. Zároveň zvítězilo i v kategorii středně velkých vinařství s roční produkcí do dvou set padesáti tisíc litrů.
     10:20
     Cena za krajinu 2021
      Končí první ročník soutěže Cena za krajinu, kterou vyhlásil Jihomoravský kraj. Ve finále se utká deset nejlepších projektů z jihu Moravy.
      12:52
      Nákaza covidem-19
       Ve čtvrtek v tuzemsku přibylo skoro 35 tisíc pozitivně testovaných na covid. S vysokými počty nakažených se potýkají třeba složky Integrovaného záchranného systému.
       15:10
       Týden do olympijských her v Pekingu
        Do začátku zimních olympijských her v Pekingu zbývá poslední týden. Ve stejnou dobu si část sportů můžou vyzkoušet i lidé v Brně - v olympijském parku v areálu Nové Zbrojovky.
        22:09
        Muzikál Sněhurka a já
         Muzikál, ve kterém se prolíná pohádkový svět s tím skutečným. To je nová inscenace Sněhurka a já. Nazkoušeli ji herci Městského divadla Brno.
         Přehrát celé video
         Stopáž25 minut
         Další díl
         Události v regionech

         Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

         Napište nám