25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Část: Uzavřený park

Obsah dílu

Boj s covidem-19 — Testování ve školách — Pracovní karanténa — Boj s covidem-19 — Termín pro paušální daň — Tříkrálový koncert — Likvidace vánočních stromků — Protipovodňová opatření — Uzavřený park — Tornádo na jižní Moravě

Části dílu

01:24
Boj s covidem-19
  ová mobilní laboratoř začala fungovat v Brně. Slouží k vyhodnocování PCR testů a měla by významně zvýšit dosavadní laboratorní kapacity.
  03:26
  Testování ve školách
   Ve školách se budou od příštího pondělí testovat na koronavirus všichni žáci, studenti i učitelé jednou týdně antigenními testy.
   04:12
   Pracovní karanténa
    Po jednání Ústředního krizového štábu dnes ministr vnitra, Vít Rakušan, zpřesnil taky informace týkající se pracovní karantény.
    06:50
    Boj s covidem-19
     Nemocnice ve Zlínském i Jihomoravském kraji snižují počty lůžek, která byla vyhrazená pro covidové pacienty. K plánovaným operacím se ale vrací pozvolna.
     09:47
     Termín pro paušální daň
      Dnešní půlnocí končí pro podnikatele možnost přihlásit k placení paušální daně. Další možnost bude opět až za rok. Pro letošní rok paušální daň pro drobné podnikatele vychází na 5994 korun měsíčně.
      10:35
      Tříkrálový koncert
       Víc než milionem korun přispěli lidé během tříkrálového koncertu, který včera odvysílala Česká televize z brněnského studia.
       11:28
       Likvidace vánočních stromků
        Lidé i obce odklízejí vánoční stromky a výzdobu. Víkendem po svátku Tří králů totiž skončilo období Vánoc. Možnosti, jak zlikvidovat odstrojený stromek, jsou v jednotlivých obcích různé.
        14:14
        Protipovodňová opatření
         Stavba protipovodňových opatření na tří-kilometrovém úseku řeky Svratky v Brně začala. Stát bude přes 1 a půl miliardy korun.
         16:13
         Uzavřený park
          Od začátku epidemie je v Myslibořicích na Třebíčsku pro veřejnost uzavřený zámecký park. Vlastníkem i správcem je místní diakonie.
          20:16
          Tornádo na jižní Moravě
           Nejsilnější tornádo v Evropě za minulý rok to na jižní Moravě. Vyplývá to z údajů Evropské databáze nebezpečných meteorologických jevů.
           Přehrát celé video
           Stopáž25 minut
           Další díl
           Události v regionech

           Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

           Napište nám