25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Boj proti covidu-19 — Boj proti covidu-19 — Boj proti covidu-19 — Stávka zaměstnanců — Zhoršení kvality ovzduší — Adventní trhy — Kandidáti na ministry — Úsekové měření v Břeclavi — Rozsvícená umělecká instalace — Stromky pro obce zasažené tornádem

Části dílu

01:09
Boj proti covidu-19
  Klíčem k návštěvě restaurace, kadeřnictví nebo hokejového utkání bude od pondělí potvrzení o očkování nebo o prodělání nemoci Covid-19. Naopak stačit už nebude antigenní nebo PCR test.
  03:52
  Boj proti covidu-19
   Opatření, která dnes na tiskové konferenci oznámila vláda teď shrne redaktor Martin Svatoň.
   06:38
   Boj proti covidu-19
    Do nemocnic dnes na pomoc lékařům a sestrám nastoupili vojáci. Kromě Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně zamířili i do Břeclavi nebo Kyjova.
    08:52
    Stávka zaměstnanců
     Zaměstnanci kyjovské firmy na výrobu vrtáků RUKO CZ budou příští úterý stávkovat. Firma na Hodonínsku končí a přesouvá se do Německa.
     09:49
     Zhoršení kvality ovzduší
      Současné podzimní počasí s sebou přináší nepříznivé rozptylové podmínky, výskyt inverze a zhoršení kvality ovzduší. Informace o čistotě vzduchu přináší už druhým rokem mobilní aplikace SmogAlarm ostravského sdružení Čisté nebe.
      10:39
      Adventní trhy
       Brno dnes představilo podobu letošních adventních trhů. Ty začnou už příští týden 26. listopadu, tedy poslední pátek před začátkem adventu.
       13:15
       Kandidáti na ministry
        Sedm navrhovaných členů vlády pochází z Jihomoravského nebo ze Zlínského kraje. Někdy jde o dlouholeté starosty z menších obcí.
        16:18
        Úsekové měření v Břeclavi
         Rychlost řidičů projíždějících Charvátskou novou vsí nově kontroluje radar. Úsekové měření funguje v místní části Břeclavi od začátku listopadu.
         19:05
         Rozsvícená umělecká instalace
          Dnes se na zkoušku rozsvítí na terase Umělecko-průmyslového muzea v Brně rozměrná instalace s názvem Mrak. Navrhl ji architekt Marek Štěpán.
          21:43
          Stromky pro obce zasažené tornádem
           Školkařský svaz ovocnářské unie dnes předal stovky ovocných stromků do obcí, které v červnu zasáhlo tornádo.
           Přehrát celé video
           Stopáž25 minut
           Další díl
           Události v regionech

           Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

           Napište nám