Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Boj s drogami — Odhalování drog — Sezóna klíšťat — Omezení dopravy v Olomouci — Odmítání pacientů — 50 let Husy na provázku

Části dílu

00:35
Boj s drogami
  Brněnští strážníci dnes znovu sbírali v ulicích použité injekční stříkačky. Loni jich v ulicích města našli rekordní počet - přes dva a půl tisíce. Teď k sobě proto přizvali i celníky, kteří budou zbytky obsahu stříkaček testovat.
  03:55
  Odhalování drog
   Zjišťovali jsme taky, jestli se mění spektrum drog a způsob distribuce i to, jestli kriminalistům pomáhají podněty lidí. Odpovídal přímo vedoucí brněnského toxi týmu.
   11:48
   Sezóna klíšťat
    Klíšťata už jsou znovu aktivní. Podle námi oslovených odborníků je to kvůli teplotám těsně nad nulou. Nejvíc parazitů je v okolí rušných lesních cest.
    15:03
    Omezení dopravy v Olomouci
     Kvůli stavu mostů Olomouc částečně omezila dopravu. Tramvaje se teď nesmí míjet ve třech úsecích. Jejich řidiči si tak dávají přednost – buď úplně zastaví, nebo zpomalí a pustí rychlejší soupravu.
     17:23
     Odmítání pacientů
      Odmítání pacientů od záchranky dnes v Brně řešil náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula. Jednali s ním jak zástupci brněnských nemocnic, tak ředitel záchranky a vedoucí odboru zdravotnictví města a kraje. Živě s Kristýnou Březovskou.
      20:02
      50 let Husy na provázku
       Přesně padesát let uplynulo ode dne, kdy brněnské Divadlo Husa na provázku uvedlo svoji první veřejnou inscenaci. Experimentální scéna, založená mladými divadelníky, literáty, filozofy a skladateli, se divákům otevřela v roce 1968. Živě
       Přehrát celé video
       Stopáž25 minut
       Další díl
       Události v regionech

       Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

       Napište nám