Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Nový radar v Bučovicích — Zpomalovací prvky na silnici — Oprava vranovské hráze — Návštěva premiéra — Soukromé školy — Hokejový stadion v Jihlavě — Špatný stav stadionu v Ledči — Investice v Luhačovicích — Brněnský řezbář vystavuje v Blansku

Části dílu

00:32
Nový radar v Bučovicích
  Sto pokut denně rozdává nově radnice v Bučovicích na Vyškovsku. Výsledek instalace nového radaru na hlavním průtahu městem.
  03:10
  Zpomalovací prvky na silnici
   Auta v obcích ale nebrzdí jen radary, jak jsme viděli v reportáži. Na Vysočině si starostové chválí zpomalovací semafory. Podle dopravních expertů jsou ale nejlepším řešením stavební úpravy.
   07:16
   Oprava vranovské hráze
    louho plánovaná oprava hráze přehrady ve Vranově nad Dyjí začne prvního října. Definitivní termín zveřejnilo Povodí Moravy. Hráz kvůli tomu bude dva a půl roku uzavřená.
    09:39
    Návštěva premiéra
     Nejstarší předvolební slib v jihomoravském kraji se znovu opakuje. Podle premiéra Bohuslava Sobotky se v příštím volebním období začne konečně stavět dálnice na Vídeň.
     12:31
     Soukromé školy
      Skoro na dvojnásobek vzrostl za posledních pět let počet žáků, kteří navštěvují soukromé základní školy na jižní Moravě. Úměrně tomu přibývá taky těchto zařízení a postupně se rozšiřují do dalších okresů.
      14:38
      Hokejový stadion v Jihlavě
       Budoucnost Horáckého zimního stadionu dnes znovu řeší jihlavští zastupitelé. Dosluhující hala nutně potřebuje rekonstrukci, vedení města se ale nedokáže shodnout, jak rozsáhlá bude
       16:46
       Špatný stav stadionu v Ledči
        Zimní stadion Ledeč se připravuje na novou sezónu s novinkou za 150 tisíc korun. Pod střechu muselo nechat město nainstalovat bezpečnostní sítě.
        18:18
        Investice v Luhačovicích
         Největší moravské lázně - v Luhačovicích - teď nepatří zrovna k nejklidnějším místům lákajícím k odpočinku. Po letech krize se lázeňská společnost pustila do výměny desítky let starých tepelných rozvodů.
         21:00
         Brněnský řezbář vystavuje v Blansku
          Hrát si dovoleno - už samotný název výstavy v blanenské galerii napovídá, že zákaz sahat na exponáty pro tentokrát neplatí. Zrušil ho sám autor - řezbář Antonín Maloň, který do Blanska přivezl loutky a pohyblivé objekty.
          Přehrát celé video
          Stopáž25 minut
          Další díl
          Události v regionech

          Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

          Napište nám