Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Boj proti škůdcům — Babí léto láká zpět do kempů — Strážníci využívají technické novinky — Soud rozhodl v brněnském metanolovém případu — Spor města o desítky milionů — Nové Město na Moravě postavilo singletracky — Zřícený most ve Vilémově

Části dílu

02:45
Boj proti škůdcům
  Jihomoravským vinařům hnije úroda. Kvůli dešťům se na raných odrůdách objevila plíseň. Zasažena je až třetina vinic. Škůdci jsou hlavním tématem dnešních Událostí v regionech.
  12:25
  Babí léto láká zpět do kempů
   Do Česka se vrátilo teplé počasí. I podle meteorologů nás čeká babí léto. Kempy ale kvůli konci prázdnin a chladnému počasí v minulých dnech osiřely. Turisté se tam teď začínají vracet.
   14:14
   Strážníci využívají technické novinky
    Brněnští strážníci zkouší nové elektroskútry. Stihnou tak zkontrolovat větší území. Městská policie pravidelně obnovujíe vozový park. Ročně nakoupí nové vybavení průměrně za dva miliony korun.
    15:59
    Soud rozhodl v brněnském metanolovém případu
     V metanolové aféře padly další tresty. Městský soud v Brně poslal na čtyři a půl roku do vězení Petra Švábenského. Jeho matka Ludmila dostala podmínku.
     17:53
     Spor města o desítky milionů
      Letitý spor mezi Valašským Meziříčím a firmou, která stavěla tamní akvapark, se znovu vyhrotil. Společnost Skanska žádá po radnici téměř 74 miliony korun - a to do konce září.
      19:57
      Nové Město na Moravě postavilo singletracky
       Nové Město na Moravě otevře veřejnosti adrenalinové cyklostezky nazývané singletracky. Stane se tak prvním místem v regionu, které podobnou atrakci cyklistům nabídne.
       21:47
       Zřícený most ve Vilémově
        U Vilémova na Havlíčkobrodsku se zřítil silniční most, který uvěznil šestici dělníků.
        Přehrát celé video
        Stopáž25 minut
        Další díl
        Události v regionech

        Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

        Napište nám