Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Novinky v kauze černého trhu s alkoholem a změny v zákoně — Projekt "Hlas je šance" pomáhá handicapovaným — Mladí vědci dorazili na školu mikroskopie — Výlov rybníků — Nový tester zkvalitní víno — Soud uzavřel výstavu — Suzi Quatro vystoupí dnes večer v Brně

Části dílu

01:07
Novinky v kauze černého trhu s alkoholem a změny v zákoně
  Co nové budou znamenat licence pro prodejce lihovin? Jak se dotknou zákazníka? A taky - co je nového v případu údajných lihových bosů Březinových?
  08:54
  Projekt "Hlas je šance" pomáhá handicapovaným
   Na jižní Moravě vrcholí pilotní projekt, který jim pomáhá najít si práci. Lidi s těžkým zdravotním postižením se v kurzu naučí, jak ovládat počítač pomocí hlasu.
   11:09
   Mladí vědci dorazili na školu mikroskopie
    Stovka studentů i začínajících vědců se do Brna sjela na podzimní školu elektronové mikroskopie pořádanou akademií věd. Seznámit se mohou s nejmodernějšími elektronovými mikroskopy, schopnými pracovat na úrovni nanometrů.
    14:18
    Výlov rybníků
     Dnes ráno se rybáři pustili do Prostředního rybníku v Lednicko-valtickém areálu.
     16:23
     Nový tester zkvalitní víno
      Nový výzkum Mendelovy univerzity v Brně umožní vinařům zkvalitnit víno. Vědci vyvinuli speciální sadu, díky které můžou vinaři otestovat, jestli má réva dostatek živin a dusíku.
      18:49
      Soud uzavřel výstavu
       Nová expozice Napoleon Austerlitz na slavkovském zámku je ode dneška dočasně uzavřená. Nakázal to olomoucký vrchní soud. Vyvrcholily tak spory mezi městem, které expozici nechalo postavit, a autory jejího libreta.
       21:54
       Suzi Quatro vystoupí dnes večer v Brně
        Jde o jediné letošní vystoupení glam-rockové legendy v Česku. Koncert nabídne průřez celou její kariérou. Rodačka z amerického Detroitu hraje už padesát let.
        Přehrát celé video
        Stopáž25 minut
        Další díl
        Události v regionech

        Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

        Napište nám