Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Problémy s odpočívadly — Ústavní soud o církevních restitucích — Zlínský festival — Ptáčata — Studenti Masarykovy univerzity vyučují v Moravském zemském muzeu — Koupaliště čekají na teplejší počasí

Části dílu

00:47
Problémy s odpočívadly
  Jihomoravští policisti nemůžou kontrolovat kamiony na dálnici D1. Přilehlá odpočívadla jsou totiž kvůli špatnému technickému stavu už několik let zavřená.
  07:28
  Ústavní soud o církevních restitucích
   Ústavní soud zítra čeká jedno z nejdůležitějších jednání v jeho historii. Brněnský tribunál začne na popud opozičních stran přezkoumávat zákon o církevních restitucích.
   10:40
   Zlínský festival
    Druhým dnem pokračuje ve Zlíně Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež.
    13:28
    Ptáčata
     Česká televize dokončuje natáčení další série dokumentu Ptáčata o životě jedné třídy - většinou romských školáků. Dnes padla poslední klapka dílu o hazardu. Jeho součástí byla i návštěva u brněnského primátora.
     17:02
     Studenti Masarykovy univerzity vyučují v Moravském zemském muzeu
      Muzeum nejen jako cíl exkurze, ale přímo místo pro výuku – tak se dá ve stručnosti shrnout nový projekt Moravského zemského muzea, na kterém spolupracuje s Masarykovou univerzitou.
      19:15
      Koupaliště čekají na teplejší počasí
       Plánované víkendové otevírání sezony se kvůli počasí odloží. Většina koupališť tak jen dokončuje poslední resty ze zimy.
       Přehrát celé video
       Stopáž26 minut
       Další díl
       Události v regionech

       Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

       Napište nám