Chalupa je hra → 19. 8. 2008

Vysílání

  • Stopáž: 22 minut
  • Rok výroby: 2008
  • VPS: —

Následující díl

Fotografie

Romantická kuchyň v roubené chalupě

26. 8. 2008 17:30 ČT1

V beskydské vesničce Raškovice si před 7 lety pořídili manželé Leo a Eva starou dřevěnici, kterou do dnešního dne stále zvelebují. Po nutné výměně některých trámů a podlah zrekonstruovali kuchyňská kamna a teď by se chtěli pustit…

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 17862

Mohli jste vidět

19. 8.
2008

Čím natřít roubenku uvnitř i zvenku

Pan Ivo si postavil nové roubené stavení nedaleko Olomouce. A když už se rozhodl pro dřevěnou stavbu z ručně tesaných trámů, chtěl by i k ošetření dřeva použít přírodní prostředky. Specialista na nátěrové hmoty Vlastimil Pekárek mu doporučí nátěry na bázi přírodních olejů, kterými může ošetřit nejen roubené trámy, ale i obkladové dřevo a dřevěné podlahy.

Odborný poradce: Vlastimil Pekárek

Tipy na výlet

Zoo Olomouc

Věhlasná zoologická zahrada na Svatém Kopečku. I tady si můžete jako v jiných zahradách koupit při vstupu krmivo pro zvířata, ale asi ne v každé zahradě si můžete nakrmit hned za branou kozičku z lahve pro kojence. Jinak si v ZOO na Svatém Kopečku můžete prohlédnout téměř 400 druhů zvířat.

Výherci

Původní prostory dnešní ZOO Chleby sloužily jako fara

Výherce:
Jiří Paleček - Pečky

Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie Fotografie

Představení chalup

Nedaleko Olomouce stojí nové roubené stavení pana Iva. Specialista na nátěrové hmoty mu doporučí nátěry na bázi přírodních olejů, kterými může ošetřit nejen roubené trámy, ale i obkladové dřevo a dřevěné podlahy.

Pusťte si pořad

iVysílání