18+
27 minut
Q

29. prosince 2008

Obsah dílu

Show must go on!

Části dílu

01:33
Art
  Za opravdu bizarní show jsme se vydali na premiéru bláznivého buzikálu britského cool dramatika Marka Ravenhilla "Domeček pro buzničky U matky Kapavky", který nedávno uvedlo Divadlo Letí v režii Daniela Špinara. Inspiraci skutečným příběhem ženy, která ve viktoriánském Londýně provozovala úspěšný gay klub, využil Ravenhill ke svobodné a nekonformní meditaci o smyslu rodiny a hledání identity napříč pohlavími i sexuální orientací.
  09:45
  Report
   Ve fotografický showroom plný snímků z Gay Pride v New Yorku se proměnily prostory jednoho pražského queer friendly hotelu. Povídali jsme si s fotografem Justem Almendrosem - sympatickým heterákem, který má víc queer přátel, než těch "normálních" a s kurátorkou výstavy Jacqueline Okumou, která je tak gay friendly, až se jednomu chce skoro dojetím plakat.
   14:12
   Rozhovor
    Britský showman Stephen K. Amos, populární stand-up komik, který vystupoval i před anglickou královnou, nám předvede, že stále populárnější stand-up comedy může trvat celý večer a přesto se nebudete nudit... Povídali jsme si s ním o tom, jaké to je hrát na jevišti autobiograficky laděnou postavu, provést v televizi veřejný coming out a být příslušníkem několika menšin zároveň. A také o tom, proč - ač gay - nemá rád nálepku "queer umělec".
    21:52
    Qurz
     Topping s Butchem se v dalším díle "Phrase a gay" vypravili lovit běhny do mírně přiopilého Londýna.
     Přehrát celé video
     Stopáž27 minut
     Další díl
     5. ledna 2009

     Q na sociálních sítích

     Napište nám