26 minut

27. srpna 2018

Obsah dílu

Headlines — Budoucnost radního Bezděka — Živý vstup redaktorky — Na přejezdu se už nebude umírat — Karlovarští radní odvolali z několika funkcí obviněného kolegu — Mrazivé ráno — Sanace nelegální skládky na Tachovsku — Žaloba kvůli jadernému uložišti — Vedle jaderných reaktorů pěstují bylinky — Pád části střechy haly — Opravy škol posunou začátek školního roku — Cestování na platební kartu — Na Chrudimsku a Zlínsku probíhají testy DNA — Další dopravní omezení kvůli rekonstrukci ulice České Mládeže v Liberci — Rekordní návštěvnost koupališť — Plavecký memoriál v Kolíně

Části dílu

00:08
Headlines
  Přehled zpráv.
  00:53
  Budoucnost radního Bezděka
   Středočeské zastupitelstvo dnes svedlo souboj o krajského radního pro zdravotnictví Roberta Bezděka.
   02:25
   Živý vstup redaktorky
    Vyhrocené jednání středočeského zastupitelstva po celý den sledovala Barbora Měkotová.
    05:33
    Na přejezdu se už nebude umírat
     Železniční přejezd u Kamenného Újezdu na Českobudějovicku už má několik obětí. Dva řidiči tam přišli o život i během těchto letních prázdnin - nerespektovali výstražnou světelnou a zvukovou signalizaci.
     07:28
     Karlovarští radní odvolali z několika funkcí obviněného kolegu
      Karlovarští radní dnes odvolali z funkce předsedu představenstva Dopravního podniku a člena dozorčí rady KV Areny Romana Krčka. Důvodem je jeho nedávné obvinění z úplatkářství a pletich v městské sportovní hale KV Arena.
      08:02
      Mrazivé ráno
       Česko se dnes probudilo do mrazivého rána. Teploty klesly téměř na všech meteorologických stanicích pod 10 stupňů Celsia, na 41 místech dokonce padl rekord minimální teploty pro dnešní den.
       09:52
       Sanace nelegální skládky na Tachovsku
        Plzeňské hejtmanství nechá zlikvidovat rozsáhlou nelegální skládku pneumatik v Chodové Plané - rozhodla o tom rada kraje. Dotace ze Státního fondu životního prostředí by měly pokrýt 80 procent nákladů.
        12:08
        Žaloba kvůli jadernému uložišti
         Trestním oznámením na zastupitele města Litoměřice se teď musí zabývat policie. Podala ho předsedkyně spolku Za zrušení Richardu. Jaderného uložiště nedaleko města.
         14:24
         Vedle jaderných reaktorů pěstují bylinky
          Jaderná elektrárna Dukovany má novou raritu. Přímo ve střeženém areálu v těsné blízkosti reaktorů a chladících věží založili bylinkovou zahrádku. O výpěstky se tam starají a pochutnávají si na nich sami pracovníci elektrárny.
          16:28
          Pád části střechy haly
           Policie a přivolaní experti zjišťují, proč se v noci zřítila polovina střechy nad výrobní halou v průmyslovém areálu v Tachově. Plocha propadlé krytiny je asi 12x5 metrů. Kryla tu část haly, která se zrovna opravovala.
           16:51
           Opravy škol posunou začátek školního roku
            Pardubice investují do modernizace základních škol 195 milionů korun. Některé zahájí školní rok později.
            18:29
            Cestování na platební kartu
             V Praze a ve středních Čechách je ode dneška možné hromadnou dopravou, vedle Lítačky, jezdit taky na platební kartu nebo in-Kartu Českých drah.
             19:38
             Na Chrudimsku a Zlínsku probíhají testy DNA
              Obyvatelé Chrudimska a Havlíčkobrodska se můžou ze vzorku slin dozvědět důležité informace o svém zdraví. V těchto okresech totiž aktuálně probíhá výzkum DNA, který pomůže odhalit dědičné vlohy k některým nebezpečným chorobám.
              21:39
              Další dopravní omezení kvůli rekonstrukci ulice České Mládeže v Liberci
               Kvůli pokračujícím pracem se teď částečně uzavřel i kruhový objezd na křižovatce s ulicemi Průmyslová a Kubelíkova. Řidiči se teď z objezdu dostanou pouze do průmyslové zóny.
               22:37
               Rekordní návštěvnost koupališť
                Koupaliště letos zažívají rekordní návštěvnickou sezónu. Například Flošnu v Hradci Králové navštívilo nejvíc lidí v historii, celkem 112 tisíc lidí.
                23:23
                Plavecký memoriál v Kolíně
                 V Kolíně obnovili tradici koupání v Labi. Zatím první ročník Plaveckého memoriálu Hany Greenfieldové měl ale hlubší smysl.
                 Přehrát celé video
                 Stopáž26 minut
                 Další díl
                 28. srpna 2018

                 Přehled dílů

                 4590 dostupných
                 Stopáž25 minut

                 12. července

                 12. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 11. července

                 Českem prošly další intenzivní bouřky — Následky bouřek na severovýchodě Čech — Hasiči na Vysočině v noci kvůli počasí evakuovavli dva dětské tábory — Následky bouřek na Lipensku — Bouře omezila provoz na letišti — Benzin a nafta dál zdražují za poslední týden asi o dvacetník — Pátrání po útočníkovi — Bývalý hejtman David Rath se nedočká omluvy od státu — Požár v areálu komunálních služeb v Plzni — Škola nemá peníze na odškodnění učitelky — Ministertvo převzalo letiště Líně — V Holicích vznikne nové sociální centrum — Problém s financováním záchytek v Sokolově — Bourání stometrových chladících věží — Výzkumníci z technické univerzity v Liberci vyvinuli skleněnou plastelínu

                 11. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 10. července

                 Domolice kladenského nádraží — Podmíněný trest pro otčíma, který až pětkrát týdně nutil nezletilou dívku k sexu, byl nepřiměřeně mírný — Lodě začaly znovu proplouvat velkou komorou v Hoříně na Mělnicku — Zvýšení důchodů — Opravy Barrandovského mostu se protáhnou — Policejní kontroly na D1 — Soud řeší vraždu chlapce v Hradci Králové — V Liberci jednali o rychlejším železničním spojení s Prahou — Rozšíření skladů pro zásobu paliv — Stěhování sedmdesátitunového transformátoru — Rekonstrukce mostu u jesenické nádrže — Bouřky procházejí Českem — Z Nové Pece do osady Jelení Vrchy bez auta — Další odklad stavby cyklostezky — Brouzdaliště pro veřejnost v Trutnově — Praha vrátí vadné autobusy — Start rakety Ariane 6 — Fotopointy umožní sledovat obnovu Šumavy — Na olympiádu jedou i sportovci z Plzeňska

                 10. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 9. července

                 Dopravní omezení v Praze — Hromadná nehoda na dálnic D1 — Dopravní omezení v Českých Budějovicích — Nezaměstnanost v Česku — Kompenzace pro ovocnáře — Výročí položení základního kamene Karlova mostu — Zprovoznění plavební komory v Hoříně — Kontroly lodí na dalešické přehradě — Provoz pražského letiště — Obnova zákazu vjezdu na hřebeny Krkonoš — U Harfového mostu v Táboře zajišťují skálu — Vydatnost karlovarských pramenů — Stavba liberecké náplavky nabírá zpoždění — Požární cvičení v Českém Švýcarsku — Výskyt račího moru na Vysočině — Candáti jako lék na sinice

                 9. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž25 minut

                 8. července

                 8. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 4. července

                 Zesílené policejní kontroly na silnicích — Pohonné hmoty se začátkem prázdnin dál zdražují — Kapacita vlaků před víkendem — Podezření na vzpouru ve Valdicích — Další otrava HHC na Plzeňsku — Plán na vyhlášení CHKO Krušné hory — Sporná výstavba kasin v Dolním Dvořišti — V Praze vrcholí XVII. všesokolský slet — Zájem o jednodenní dálniční známku — Nová silnice mezi Novým Borem a Svorem — Kritika rekonstrukce silnice v centru Plzně — Dny lidí dobré vůle ve Velehradě — Speciální tým potápěčů kontroluje vodní hráze na severu Čech — Česko hostí poprvé Mistrovství Evropy ve vikingské hře KUBB — Oprava rozhledny na šumavském Boubíně

                 4. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 3. července

                 Bezpečnost při plavbě na řekách — Počet kapitánů — Začíná stavba dalsího úseku dálnice D6 — Nový vlakový terminál v Liberci — Situace na regionálních letištích — Letiště Praha kvůli problémům s odbavením zavazadel shání brigádníky — Podnikání žen na mateřské dovolené — V Praze pokračuje XVII. všesokolský slet — Charita na MFF v Karlových Varech — Protipožární cvičení v Českém Švýcarsku — Hasiči posilují protipožární hlídky — Přehlídka ochotnického divadla ve Volyni — Nová kastelánka na hradě Svojanov

                 3. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž25 minut

                 2. července

                 Letiště má potíže s odbavováním — Problémy s odbavováním na letišti — Hradec čistí město od dočasných staveb — Řidičům začal sloužit obchvat Rokytna — Protipovodňová opatření v Písku — Bezbariérový přístup do stanice metra Jiřího z Poděbrad — Problémy s bezdomovci v Hlinsku — Přípravy na olympijský festival v Mostě — Projekt solární elektrárny v Ralsku — Nová onkologie v Karlových Varech — Nová onkologie v Karlových Varech — Jihlava omezuje venčení psů v centru — Začal mezinárodní šachový festival — Při nehodách na železnici v Česku zemřelo v první půlce roku 107 lidí — Park pojmenovaný podle Adolfa Borna — Koroužkování čápů černých v Brdech

                 2. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 1. července

                 Nový stavební zákon přináší změny — Poplatky za stavební povolení — Dopady změn stavebního zákona — Potyčka na poli skončila střelbou — Dvě mrtvá těla po požáru — Dopravní omezení na pražské magistrále — Výluka na lince metra C — Jak fungují v praxi zastávky na znamení — Další škody po přívalových deštích — Úroda ovoce v ČR — Sesuv svahu u Libochovan na Litoměřicku — Branický most po půl roce opět v provozu — Obavy o dětské oddělení v Rokycanské nemocnici — Jiří Mádl představil na KVIFF snímek Vlny — Automatizovaná prodejna v Hořicích — Unikátní snubní prsteny Rožmberků

                 1. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 28. června

                 Odklízení škod ve vyplavené Blížejově — Odlízení sesunutého svahu na Zbraslavi — Výstraha před bouřkami — Státní zástupce podal obžalobu na devět lidí v takzvané kauze Dozimetr — Žáci základních a středních škol dnes dostali vysvědčení — Posldení školní den v Kladrubech u Tachova — Provoz na dálnicích v poslední den školního roku — Policie kontroluje cyklisty — Přibývá požárů elektrokoloběžek — 158. výročí bitvy u Hradce Králové — Zatopení dalšího hnědouhelného lomu — Začíná stavba jihočeské D3 u Nažidel — Do ulic noční Plzně se vydal bobr — Hvězdy na červeném koberci v Karlových Varech — Začíná mezinárodní filmový festival Karlovy Vary — Koupaliště před začátkem letní sezony

                 28. 6. 2024 na ČT1

                 Napište nám