Nahrávám video
Události v regionech (Praha)

Události v regionech

Obsah dílu

Headlines — Hlavní město by mohlo mít od ledna novou koalici. — Lázně Bělohrad mohou zůstat v klidu. — Spory o dům u parku Parukářka — Silvestr v Praze — Pardubický kraj vyhlásí první výzvu na kotlíkové dotace — Host: Richard Brabec — Úředníci budou smět ke kotlům — Policisté prohledávali kancelář starosty Chebu — EHMK 2015 bilancuje — Předvánoční shon vrcholí také u přepravců balíků — Z družstva v Borotíně na Táborsku uteklo stádo mladých býků — Bez dárků na Vánoce nezůstanou ani mentálně postižení klienti chráněného bydlení Domov v Neratově v Orlických horách.

Části dílu

00:03
Headlines
  Přehled zpráv
  00:45
  Hlavní město by mohlo mít od ledna novou koalici.
   Dnes to oznámili zástupci TOP 09, Trojkoalice, nezávislých a pirátů, kteří směřují k sestavení menšinové vlády s podporou ODS.
   05:36
   Lázně Bělohrad mohou zůstat v klidu.
    Průzkumné vrty nebezpečné kyanidy pod městem nepotvrdily.
    07:22
    Spory o dům u parku Parukářka
     Starostka Prahy 3 nechce blokovat výstavbu sedmipodlažního bytového domu vedle parku Parukářka. Ten se kvůli své výšce nelíbí opozici i části místních.
     09:12
     Silvestr v Praze
      Letošní silvestr v centru Prahy přinese řadu omezení a bezpečnostních opatření. Od šesti večer bude pro dopravu s výjimkou tramvají uzavřeno Václavské náměstí.
      09:48
      Pardubický kraj vyhlásí první výzvu na kotlíkové dotace
       Ještě tento týden vyhlásí Pardubický kraj první výzvu pro takzvané kotlíkové dotace. Stovky domácností tak vyřeší problém s výměnou neekologických starých kotlů na tuhá paliva za moderní.
       12:37
       Host: Richard Brabec
        Ministr životního prostředí k dotacím na kotle
        15:10
        Úředníci budou smět ke kotlům
         Úřady čekají na novelu zákona o ochraně ovzduší. Pokud projde sněmovnou, budou mít pravomoc zkontrolovat, čím doma lidé topí. Ted´je do domu pustit nemusí.
         17:14
         Policisté prohledávali kancelář starosty Chebu
          Detektivové pro boj s organizovaným zločinem prohledali kanceláře starosty Chebu.
          19:00
          EHMK 2015 bilancuje
           Plzeň jako Evropské hlavní město kultury pro rok 2015 končí. Řada projektů ale zůstane i příští rok.
           20:57
           Předvánoční shon vrcholí také u přepravců balíků
            V těchto dnech doručují až trojnásobné množství zásilek než je běžný denní průměr. Třídící uzly a doručovací depa by se tak neobešla bez brigádníků. My jsme zjišťovali, jak přesně funguje jedno z třídících center v Jihlavě.
            23:03
            Z družstva v Borotíně na Táborsku uteklo stádo mladých býků
             Jejich odchyt celý den zaměstnával pět desítek hasičů, několik policejních hlídek a dokonce i vrtulník s termovizí. Do tmy se je přesto všechny odchytit nepodařilo.
             23:42
             Bez dárků na Vánoce nezůstanou ani mentálně postižení klienti chráněného bydlení Domov v Neratově v Orlických horách.
              A to díky desítkám dobrovolníků z celého Česka. Ti se rozhodli zpříjemnit svátky lidem, které v životě neviděli – stačilo, že si přečetli jejich přání na internetu.
              Přehrát celé video
              Stopáž25 minut
              Další díl
              Události v regionech

              Přehled dílů

               
              Stopáž25 minut

              Události v regionech

              Headlines — Návrhy zpochybňující volby v Praze — Koaliční rokování v Hradci Králové — Poděbrady povede dále Josef Červinka — Strop pro ceny energií — Rychlostní rekordman na D11 — Církev hledá energetické úspory — 6 lidí přiotrávených oxidem uhelnatým — Epidemiská situace v nemocnicích — Summit EU v Praze — Silničáři se připravují na zimu — Vodní elektrárna u nádrže Vír bude mít vyšší výkon — Bolevecký rybník se pomalu plní vodou — Mezinárodní festival sportovních filmů Sportfilm — Stíhání kvůli přidělování bytů v Brně — Muž házel na auta kusy betonu a cihel — Nehoda autobusu s dětmi — Na Jablunkovsku pokračují vlčí útoky — Zájem o lesní školky roste

              5. 10. 2022 na ČT1
              Stopáž26 minut

              Události v regionech

              Headlines — Omezení vytápění v městských budovách — Úpravou se zabývala i vláda — Energetická krize ovlivní nadcházející plesovou sezónu — 5x vyšší ceny enerigií v Břeclavi — Zásah NCOZ kvůli přidělování městských bytů — Nedokončená auta na letištích — Nemocnice zakazují návštěvy — Roste poptávka po službách kominíka — Povolební vyjednávání pokračuje — Snížnost na volby na Chomutovsku — Nízké přelety malých letadel nad rodinnými domy — Obce proti proměně letiště na továrnu — Přibývá dětí s poruchu autistického spektra — Dopravní omezení dálničního tunelu Valík u Plzně — Pokuta pro zlínský hokejový klub — Pomoc pro Hřensko — Ohrožná dotace na opravu zámku v Litomyšli — Pětice mužů vykrádala bytové domy a garáže

              4. 10. 2022 na ČT1
              Stopáž26 minut

              Události v regionech

              Headlines — Opět přibylo potvrzených případů koronaviru — Hromadná nehoda na D8 — Pokračování D11 je zablokované — Úzkokolejku nahradí autobusy — Povolební vyjednávání pokračuje — Zlín má jasno o novém vedení města — Přísnější podmínky pro zimování karavanů — Konec oprav Barrandovského mostu se posouvá — Děti se kvůli nedostatku míst učí v jurtě — Ovocných sadů v Česku ubývá — Humanitární dávky pro uprchlíky na novém místě — Praha kvůli úspoře energií omezí vytápění — Unipetrol začal vyrábět kapalný vodík — Výroba masek pro ceny Thalie — Nárust pašování pro letošní rok

              3. 10. 2022 na ČT1
              Stopáž26 minut

              Události v regionech

              Headlines — Kontroly na Baťově kanále — Výpadky Regiojetu v Ústeckém kraji — Po roce a půl otevřen obchvat Olbramovic — Začala stavba obchvatu Rokytna a Býště na východě Čech — Gripeny se vrátily z Pobaltí — Začalo druhé kolo senátních voleb — V pěti obcích Jihlavska dnes nešla eltřina, kvůli plánované opravě. — S postupujícím podzimem znovu přibývá nakažených koronavirem — V pardubické nemocnici nefunguje úklid — Vysoké školy řeší vzrůstající ceny energií — Rekordní počty studentů v učebních oborech. — Bleskové povodně v Mirošově na Rokycansku letos opakovaně zatopily střed obce — Znovu průjezdná silnice u porcelánky v Jakubově — Noc vědců

              30. 9. 2022 na ČT1
              Stopáž26 minut

              Události v regionech

              Headlines — Začaly kontroly na hranicích — Kontrola hranic ve Zlínském kraji — Zákaz volného pohybu po zelené hranici — Začal nový akademický rok. — Astronomové kritizují rozzářené logo krajského úřadu v Liberci. — V Česku je na prodej nezvykle mnoho restaurací a penzionů. — Povolební jednání v Praze — Povolební jednání v Libereckém kraji — Povolební jednání v Českých Budějovicích — Povolební jednání v Ostrově — Zítra startuje druhé kolo senátních voleb. — Prodloužení oprav Barrandovského mostu — Pardubický kraj uděluje první sankce autobusové společnosti BusLine — Velká proměna Senovážného náměstí v centru Českých Budějovic. — Projekt nové městské čtvrti v centru Plzně

              29. 9. 2022 na ČT1
              Stopáž26 minut

              Události v regionech

              Headlines — Povolební vyjednávání v okresních městech — Domluvené koalice v jihočeském kraji — Povolební jednání v Karlových Varech — Vyjednávání v Brně a Ostravě — Falešné investiční firmy od seniorů vylákaly přes 234 milionů korun — Obnovené hraniční kontroly — Syrští běženci na pražském hlavním nádraží — Výtržnosti na hokejovém zápasu — Společnost RAF Stavby v insolvenci — Raeder & Falge s.r.o. - Insolvence — Poeziomaty najdou turisté u sedmi opuštěných kostelů — Prahou prošel průvod k uctění památky svatého Václava — Demolice bývalé porcelánky v Jakubově na Karlovarsku

              27. 9. 2022 na ČT1

              Napište nám