Martin Dejdar uvádí přehlídku nejúspěšnějších vystoupení mistrů zábavy (2006). Bavit vás budou: K. Gott, M. Horníček, M. Lasica, J. Satinský, A. Ulm, J. Krampol, J. Hanzlík, P. Altman, M. Šimek, L. Sobota, P. Nárožný, J. Korn, J. Sovák, I. Mládek, J. Dvořák a další. Režie F. Polák

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Karel Gott je nejen vynikající zpěvák a držitel řady Zlatých slavíků, ale je to i muž s velkým moderátorským a komediálním talentem. A tak není divu, že za řadu let své kariéry mnohokrát překročil hranice pěvecké tvorby do oblasti televizní zábavy. Martin Dejdar v dnešním díle Hitparády televizní zábavy vybral to nejlepší, čeho Karel Gott v této oblasti dosáhl – a že je na co se těšit.

Že má „božský Kája“ řadu imitátorů, to nejspíš nikoho nepřekvapí. Ale že je budete mít možnost vidět na jednom pódiu, to je jistě nečekaná událost. Milan Lasica a Július Satinský vždy mají v záloze nějakou dobrou radu. Co ale poradit Karlu Gottovi? A Karel Gott si dnes ještě udělá malou exkurzi do světa herectví s Jiřím Sovákem, poté zavítá do podmanivého světa operety a nakonec ho čeká ještě velmi nečekaná změna účesu. Proto neváhejte a vydejte se s námi na cestu po tom nejlepším, co televizní zábava může svým divákům nabídnout.

Stopáž52 minut
Rok výroby 2006
 ST 4:3
ŽánrZábava