Martin Dejdar uvádí přehlídku nejúspěšnějších vystoupení opravdových mistrů zábavy (2006). Bavit vás budou: M. Donutil, J. Bohdalová, V. Dvořák, B. Polívka, I. Mládek, J. Dvořák, L. Sobota, Z. Izer a další. Režie F. Polák

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V příštích padesáti minutách se budete skvěle bavit. Písničkových hitparád je celá řada, ale hitparáda mluveného slova, to tady ještě nebylo. Čeká vás přehled nejlepších skečů, scének, monologů, dialogů, zkrátka hitů televizní zábavy. Začneme slavnostně – při předávání prestižních cen. Jak sám moderátor pořadu Martin Dejdar přiznává, na přelomu 20. a 21. století sám jednu cenu předával, a to přímo Luďku Sobotovi. Jaké následovalo „květnaté“ poděkování, na to se můžete už teď těšit, protože je provázeno salvami smíchu.

Když se řekne hitparáda, každý si nejspíš představí přehlídku písniček, které si získaly největší oblibu u svých posluchačů a staly se z nich hity. Hitparáda televizní zábavy se naopak zaměřuje převážně na mluvené slovo a předkládá divákovi nejúspěšnější scénky, skeče, dialogy, monology a další komické výstupy, ze kterých už se staly hity.

Z těch nejznámějších zhlédnete Ivana Mládka a německou fanynku, Učitelku Lídlovou, duet Budem se brát a Donutilovu příhodu s režisérkou Chytilovou.

Stopáž51 minut
Rok výroby 2006
 ST 4:3
ŽánrZábava