O lásce šestnáctileté dívky k hvězdě show businessu.
Hrají: T. Matonoha, A. Neubauerová, S. Laurinová, Z. Pešková, E. Jurková, N. Štíbrová, I. Bareš, J. Smutná, A. Háma, M. Stránský, J. Ptáčník, L. Benešová a další. Kamera V. Holomek. Scénář a režie J. Pozzi.

Šestnáctiletá Zuzka dojíždí do Prahy, kde se učí v oboru ?mechanik a seřizovač zemědělských strojů?. Bydlí střídavě na internátě a u rodičů na statku. Doma ji čeká nekonečná práce a ve škole trvalý posměch spolužáků. Teprve v noci, na dívčím internátě, pod peřinou, může žít své sny o lásce. Je tajně a platonicky zamilovaná do herce a zpěváka Jiřího Pavla. Jednoho dne se Zuzka vypraví na koncert svého idolu. Dostane se nejen do jeho bezprostřední blízkosti, ale náhoda jí přihraje i zpěvákovu navštívenku s jeho adresou a telefonním číslem. Tato maličkost spustí příběh plný nečekaných zvratů a šílených eskapád. Náhoda (a mediální manipulace) jí tak umožní prožít s ním víc, než si kdy vysnila...

Režisér a scenárista (a v Lásce In Memoriam nově i hudebník a textař) Jaroslav Pozzi obsadil do hlavní role mladičké Zuzany Adrianu Neubauerovou a jejího idola - muzikálového herce a moderátora - Jiřího Pavla Tomáše Matonohu. Vedle této "milostné dvojice" uvidíte například Sabinu Laurinovou, Jitku Smutnou, Igora Bareše, Aleše Hámu a další.

Snímek získal v roce 2008 na 30. ročníku festivalu Novoměstský hrnec smíchu Hlavní cenu festivalu - Zlatý prim v kategorii nejlepší televizní komedie.

Napište nám