Nejzajímavější kulturní počiny uplynulého týdne z českých a moravských regionů. V každém díle navíc beseda na téma, které aktuálně hýbe domácí kulturní scénou

Obsah dílu

Přehrát vše

4Together ? je název unikátního mezinárodního projektu čtyř nezávislých divadel z Čech, Polska, Slovenska a Maďarska. V Kultuře v regionech jej představí pořádající soubor BURANTEATR. Devadesátiletý příběh českého komiksu se dočká své hmatatelné podoby v brněnském Domě umění ? více o ní prozradí kurátoři výstavy Signály z neznáma ? Český komiks 1922 ? 2012. Robinsona Crusoé v České republice poprvé v operním provedení předvede Divadlo F. X. Šaldy v Liberci. Moderuje Alena Šedivá.

O pořadu

Pořad v týdenním cyklu představuje nejzajímavější kulturní počiny uplynulého týdne v regionech České republiky. Hlavní částí pětadvacetiminutového pořadu je živá beseda s hosty k tématu, které aktuálně hýbe domácí kulturní scénou. Maximální snaha o kontaktnost a aktuálnost předkládaných informací se projevuje ve snaze zařadit do pořadu co nejvíce živých hostů z celé republiky. Autoři pořadu se chtějí průběžně věnovat všem oblastem kultury – divadlo, hudba, literatura, architektura, památky. Ojedinělou novinkou je blok krátkých informací, které nazírají na kulturní dění v prizmatu peněz. Závěr relace patří vždy anonci, která zve diváky na nejzajímavější kulturní akce příštího týdne.

Premiéra vždy v sobotu ve 12:30 na ČT24

E-mail: kulturavregionech@ceskatelevize.cz

Stopáž25 minut
Rok výroby 2012
 P ST