Hobby magazín Jiřiny Bohdalové. Režie J. Vondráček

Obsah dílu

Přehrát vše

Ve Škole květin představí Jiřina Bohdalová s ing. Romanem Koupým květinu, která dovede v truhlících vytvořit nádhernou dekoraci. Euphorbia Diamond Frost, neboli Diamantový mráz, má tu výhodu, že ji můžeme v truhlíku kombinovat s dalšími okrasnými květinami, aniž by byly nějak potlačeny. Naopak, bílá barva jejích kvítků krásu ostatních květin v truhlíku spíše podtrhne.

Hit týdne ve studiu ukáže pan Maruna, který nás naučí, jak lze zapnout elektrické spotřebiče pomocí mobilního telefonu. A třeba až z Ameriky. Protože mobilní telefon dnes užívá téměř každý, stačí si obstarat speciální zařízení, to má svou vlastní SIM kartu s telefonním číslem, na které zavoláte či pošlete SMS zprávu s požadavkem, aby se váš elektrický spotřebič zapnul.

Mladí včelaříci nám předvedou, jak v zahradě Jedličkova ústavu pracuje první kroužek dětských včelařů na území Prahy pod vedením pana Cafourka.

Do Jarmarku rad tentokrát přispěla hlavně paní Monika Podrazilová, která umí doma vypěstovaný česnek uchovat dlouhou dobu v dobrém stavu.

V rubrice Zahrada pan Lebiš předvádí, jakou škálu barevných truhlíků si můžete dnes pořídit. A také, jak krásné je, když se do jednoho květináčku dají tři muškáty najednou. Poradí, jak hustě zasazené musí být květiny v truhlíku, aby vytvořily ty nádherné převisy, které vzbuzují obdiv kolemjdoucích.

Dnes vaří… Vladimír Poštulka. Je nejen známým textařem, ale také známým gurmetem. Naučí nás připravovat šneky, specialitu francouzské kuchyně.

Závěr pořadu tvoří další díl soutěže a informace o výhercích.

Recept v tomto dílu

Stopáž26 minut
Rok výroby 2009
 P ST 4:3
ŽánrZábava