Jiřina a Pavlína jsou dvě ženy ve středním věku. Obě by si po klikaté životní cestě zasloužily radost, klid a hezké prožitky. Každá však má své trápení a každá je dost statečná se mu postavit. Režie M. Dvořáček

Pořad bylo možné přehrát do 17. 2. 2019
Video není k dispozici

Jiřina

Jiřina je šťastnou matkou a babičkou, se svým současným životem je spokojená a dlouho se i domnívala, že dosáhla všeho, co si v životě přála. Přesto obě její dcery vědí, že se všemi situacemi maminka vyrovnaná není. Od svých patnácti let ví, že má v rodném listě v kolonce jména matky uvedenou jinou ženu. I když Jiřinu nevlastní matka vychovávala až do dospělosti, Jiřina nikdy nepřestala o své biologické matce přemýšlet. S přibývajícím věkem se stále více utvrzovala v domněnce, kterou dlouho nechtěla přijmout: že jí vlastní otec celý život o matce pravděpodobně lže.


Pavlína

Pavlína patří mezi ženy, které hned tak něco neporazí. Vychovala pět dětí, často byla na jejich výchovu sama. Priority má srovnané, děti dospělé a úspěšné. Zasloužila by si jistě šťastný konec svého klikatého životního příběhu a žít spokojeně až do smrti. Ale jak to někdy bývá, ne každé dobro bývá odměněno dobrem. Nejtěžší zkoušku má nyní před sebou a je opět nezdolná. Co je pro ni v této chvíli odměnou?


Stopáž58 minut
Rok výroby 2019
 P ST HD
ŽánrZábava