Matka s dcerou přijely z Rakouska do Čech, aby našly společné kořeny. Honza hledá otce a dědečka svých dětí. Režie M. Dvořáček

Pořad bylo možné přehrát do 1. 4. 2018
Video není k dispozici

Karolína

Karolína se narodila v Čechách, ale žije se svou matkou Miloslavou už léta v Rakousku. Na Poštu se obrátila kvůli ní i kvůli sobě, Miloslava postrádá informace o svém biologickém otci a Karolína o svém dědovi. Rodiče Miloslavy se seznámili za dramatických okolností, za války v Lipsku, a nemohli spolu žít. Jejich osudy se rozdělily a Miloslava tak o svém otci nic neví. Její dcera Karolína také postrádala otce. I teď, v dospělosti, nikoho kromě matky vlastně nemá. Pátrá v nejasné minulosti a teprve v posledních letech je jí dovoleno se ptát. Otázky se týkají vlastní identity, rodičů a prarodičů. Z rodiny svého dědy nikoho nezná, ví jen, že dědeček by měl mít ještě dva syny. Maminka by tedy měla mít v Čechách dva bratry.


Honza

Honza má celkem čtyři děti a všem chce být dobrým otcem bez ohledu na to, jestli je zplodil nebo vyženil. Sám takové štěstí neměl. O svého otce přišel rozvodem rodičů, a moc mu scházel. Chyběla mu láska, nebo aspoň porozumění a zastání. Proto brzy z domova odešel a založil vlastní rodinu. Teď hledá otce a dědečka svých dětí. Usoudil, že je nejvyšší čas.


Stopáž58 minut
Rok výroby 2018
 P ST HD
ŽánrZábava