Doba, kdy do Pošty psaly převážně ženy, je dávno pryč. I muži mají svá tajná přání, své smutky i bolesti, jenom své emoce někdy skrývají. Svatopluk, Karel a Mirek s Petrem jsou muži s otevřeným srdcem. Přicházejí právě proto, že jim hledaní za emoce stojí. Režie M. Dvořáček

Pořad bylo možné přehrát do 18. 3. 2018
Video není k dispozici

Svatopluk

Svatopluk vyrostl v dětském domově. Období smutného mládí nakonec úspěšně zvládl a sám sobě slíbil, že už se k minulosti nikdy vracet nebude. Oba jeho dospělí synové ale dobře vědí, že si táta občas posteskne. Starší David proto neváhal a napsal do Pošty proto, aby splnil tátovi nevyslovené přání a někoho z rodiny, nejlépe sourozence, pro něj našel.


Karel

Karel byl kdysi krátce ženatý a měl jednu dcerku Kristýnu. Pevně věří, že dosud má, ale víc než deset let ji neviděl. Ví, že asi nebyl dost důsledný, že se neuměl dohodnout s bývalou ženou, že dělal chyby, že nevedl svůj život vždycky tak, jak by měl, přesto to nic nemění na tom, že se mu po jediné dceři stýská. Neví, co vystudovala, kde žila, jak žije teď, zda díky ní není už třeba dědečkem.


Mirek a Petr

Mirek a Petr jsou bratři. Spojuje je nejen příbuzenský vztah, ale i zájmy, kdysi zaměstnání, a také mnoho kamarádů. Jak Mirek říká: „V životě někdy potkáte člověka, se kterým strávíte pár okamžiků, a přesto vám zůstane v srdci. A takoví lidé by se vám ze života ztratit neměli.“ Jedním z nich je pro bratry i starší kamarád Pavel. Poznali se kdysi v zaměstnání, rozuměli si, byli si blízcí. Ani přes vynaloženou snahu jej Mirek s Petrem po letech odmlky nenašli, a tak napsali do Pošty.


Stopáž58 minut
Rok výroby 2018
 P ST HD
ŽánrZábava