Jaká je Lenčina biologická rodina, kdo jsou její sourozenci? Podaří se Mílovi znovu získat příbuzné, které má rád a o které nechce přijít? Lenku i Mílu čekají ve studiu vypjaté chvíle. Uvádí Ester Janečková. Režie M. Dvořáček

Pořad bylo možné přehrát do 22. 3. 2017
Video není k dispozici

Lenka

Lenka vyrůstala jako jediné dítě v harmonické adoptivní rodině. Šťastně dospěla, a přestože se stala velmi brzy matkou, v nové roli působí vyrovnaně a sebejistě. Dnes ji ale čeká setkání, které v ní vyvolává spíše nejistotu, trému a obavy. Dostala totiž k osmnáctým narozeninám zvláštní dárek – rodiče jí předali doklady o jejím původu, aby s nimi naložila, jak uzná za vhodné. Tehdy se dozvěděla zásadní skutečnost, tedy že není sama. Měla by mít několik sourozenců! Tato situace měla nezvratný vývoj a přivedla Lenku až do studia. K ženě, která ji přivedla na svět, zaujímá sice dávno jasný postoj, je však připravena ji vyslechnout. Ale především chce vidět své nejbližší příbuzné, svou krev a popovídat si. Proč jako jediná nezůstala ve své původní rodině? Proč ji matka odložila? Vědí sourozenci o její existenci? A co si o tom všem myslí oni? Najde s nimi společnou řeč?


Míla

Míla se odvážně pustil do riskantní akce. Rád by dal dohromady rodinu. Chtěl by po letech znovu vidět bratrance a jeho maminku, vdovu po svém zemřelém strýci. Po jeho smrti se přestali stýkat a Mílu to trápí, protože se vždycky měli rádi. Neví, proč se to stalo, může se jen domnívat a pokusit se pochopit. Určitě však ví, že na této situaci nemá žádnou vinu, a už vůbec ne jeho mladší bratranec. Navzájem si nic neudělali. Přichází s upřímným přáním získat své milé zpět a navázat na to hezké, co bylo kdysi.


Stopáž59 minut
Rok výroby 2017
 P ST HD
ŽánrZábava