Mezi rodičovskou láskou a vděkem dětí nepanuje vždy přímá úměra. V případě Míši to platí několikanásobně. Bude moci někdy odčinit to, co svým rodičům provedla? Dagmar zdánlivě nic nechybí, přesto citově strádá. Najde svou blízkou kamarádku z dětství? Režie M. Dvořáček

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Míša byla a je jedináčkem svých rodičů. Byla vymodlená, rodiče by pro ni udělali první poslední. Přesto v jejich soužití nastal velký zlom a dívka se s rodiči několik let neviděla. Napáchala v jejich srdcích velké škody, které už patrně nepůjdou zahladit. Rodiče se marně ptají, kde udělali chybu, Míša se sama sebe ptá, jak může svou chybu vůči nim odčinit. Snaží se všemožně, i cestou setkání v Poště pro tebe, a jak zjišťuje, nebude to ani jednoduché, ani možná napravitelné. Vydrží Míša ve své snaze získat znovu důvěru rodičů?

Paní Dagmar neměla v dětství mnoho kamarádek. O to více vzpomínek má na tu, se kterou se velmi sblížila. Posledních 25 let žije v Německu. Přátel má pár, žije si celkem dobře, má dceru a vnučku, má pro co žít. Přesto jsou vztahy, které nelze nikým a ničím nahradit. Jsou pevně zakořeněné v srdcích, jsou neopakovatelné a jedinečné. Takovou osobou je pro Dagmar kamarádka z dětství Eva. Už ji zkoušela hledat, ale nenašla. Zkusí to dnes v Poště znovu. Vzdálenost už není překážkou. Blízkost srdcí ji hravě překoná. Uspěje Dagmar?

Stopáž52 minut
Rok výroby 2013
 P ST
ŽánrZábava