Příběhy tří manželství aneb manželské etudy. Uvádí Ester Janečková. Režie P. Gerža

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Ladislav sám sebe označuje za bohéma. Za člověka, který měl odjakživa více než vřelý vztah k ženám a mnohdy nedokázal odolat pokušení. Vřelý vztah k ženám jej neopustil ani v manželství. S ženami rád koketuje, dopisuje si s nimi. Je pánem svého času, podniká, často se najde příležitost, které neodolá… Několikrát se stalo, že flirt vyústil ve vztah. Ladislav svou ženu a celou rodinu opakovaně postavil do nepříjemné situace doma, v blízkém okolí i ve firmě, kterou spolu vlastní. Tyto situace řešil odchodem z domova. Po každém odchodu však po krátké době následoval návrat. Jeho žena si jej sice takového brala, věděla to o něm, ale… Jeho další odchod by návratem končit nemusel.

Vlastislav prožil v životě mnoho ztrát. Měl smůlu – dvakrát se mu rozpadla rodina, přišel o děti, které stále hledá. Dvakrát se dostal do konfliktu se zákonem a přišel o svobodu. V poslední době však, jak se zdá, se na něj konečně usmálo štěstí. Především pochopil, co je v životě důležité. Nerad by o to přišel.

Eva se před třemi lety rozhodla změnit svůj život. Bylo to riskantní rozhodnutí, šla do neznáma. Se svým synkem opustila rodné město a své blízké, aby založila po bleskové známosti novou rodinu. Vzdala se úplně všeho a odešla za štěstím. Přijala roli manželky a trojnásobné matky – vlastní i nevlastní. Jakkoli vše ze začátku vypadalo ideálně a všichni byli rádi, že se našli, museli překonat spoustu krizí. Nic nebylo takové, jak si Eva původně představovala a vysnila. Zjistila, že každý z nich od vzájemného soužití očekává něco trochu jiného. Prožívala bolesti, které s ní nikdo nesdílel, cítila, že výchovu dětí nezvládá, v roli manželky, hospodyně, matky a laskavé macechy se cítila sama a opuštěná. Musela poznat, že štěstí je třeba vybojovat.

Stopáž56 minut
Rok výroby 2013
 P ST
ŽánrZábava