27 minut
POKR

11. červen 2009

Část: Soutěž

Obsah dílu

Sezónní zaměstnanci — Věrnostní karty — Kniha jízd — Dotace EU – Životní prostředí

Části dílu

01:21
Sezónní zaměstnanci
  Využívá vaše firma práce sezónních zaměstnanců? Pak určitě víte, že je to na jednu stranu výhodné – na stranu druhou to přináší celou řadu komplikací. Možná ta dnešní první reportáž vyřeší některé vaše problémy.
  06:24
  Rozhovor 1.část
   O datových schránkách už jsme si v POKRu před časem povídali – stále se ale ptáte na další podrobnosti a proto jsme se rozhodli, že se k tomuto tématu vrátíme. S Mgr. Zdeňkem Zajíčkem z Ministerstva vnitra, objasníme pravidla používání datových schránek
   09:03
   Věrnostní karty
    Věrnost se vyplatí – to s námi určitě budete souhlasit. Podotýkáme, že nemluvíme o partnerských vztazích (i když tam to platí dvojnásob), ale o podnikání. Díky věrnosti totiž můžete významně ušetřit.
    12:35
    Rozhovor 2.část
     15:45
     Soutěž
      16:42
      Kniha jízd
       O anketě Absurdita roku už jsme si v POKRu několikrát povídali. Na předních postech se tradičně umisťuje KNIHA JÍZD. Její zrušení by určitě udělalo celé řadě z vás velkou radost. My vám teď ale představíme firmu, která dokázala tohle nepříjemné zlo trochu zpříjemnit…
       20:15
       Daňový kalendář
        20:36
        Dotace EU – Životní prostředí
         Poslední reportáž POKRu tradičně patří dotacím z Evropské unie. Druhým největším dotačním programem je program Životní prostředí – jde v něm zhruba o 133 miliard. Tak nastražte uši, třeba se vás to také týká!
         Přehrát celé video
         Stopáž27 minut
         Další díl
         18. červen 2009

         Napište nám