POstřehy, Komentáře a Rady pro podnikatele

Obsah dílu

Akce Czech Trends v Berlíně

V Berlíně na velvyslanectví České republiky se ve dnech 12. – 15. listopadu 2007 konala reprezentačně-obchodní akce Czech Trends. Jednalo se o výstavu českého skla, porcelánu, či hudebních nástrojů. Navštívit ji mohla jak široká veřejnost, tak odborníci. Pořadatelem bylo velvyslanectví České republiky v Berlíně, spolupořadatelem České centrum v Berlíně.

Podnikání v rybářství a jak je to s kaprem na Vánoce

Blíží se vánoční svátky a k nim neodmyslitelně patří štědrovečerní kapr. Proto ten dnešní POKR natáčíme přímo tady, na sádkách. I to je totiž velmi zajímavé podnikání. Naším hostitelem je inženýr Matěj Kovář.

Živnostník roku 2007

Celostátní finále vyvrcholilo 1.listopadu ve Slovanském domě v Praze, soutěž, zaměřená na podporu drobného a středního podnikání.

Kam za informacemi

Rychlý internet, dostatečný signál mobilního telefonu, či kvalitní televizní přenos je v dnešním technickém světě naprostou nutností. A nejen pro podnikatele. Právě to je jedním z důvodů digitalizace televizního vysílání.

Evropské strukturální fondy a rekonstrukce budov

Společnost Bralep byla založena v roce 1996, zabývá se výrobou stavební chemie, zejména výrobou podlahových systémů, což jsou penetrace, samoizolační hmoty, lepidla.

Přehrát vše
Stopáž26 minut
Rok výroby 2007
 P ST 4:3
ŽánrMagazín