POKR

29. březen 2007

27 minut
POKR

29. březen 2007

Obsah dílu

Karlovy Vary — Aero — Puky z Kateřinice — Program Marketing a Rozvoj

Části dílu

02:01
Rastislav Zachar a Business Success
  Business Asscess je seminární tréninková konzultační firma, která se věnuje organizování seminářů pro manažery, obchodníky, pro majitele firem. Naší prací je dávat lidem nové typy, nové náměty co s firmou, co se svým životem, organizovat firmu, zvyšovat efektivitu, její rychlost, její kvalitu, to je zaměření naší firmy.
  06:48
  Karlovy Vary
   O podnikání v Karlových Varech se může bez uzardění říci, že je stejně staré, jako město samo. Vždyť základním kamenem místního podnikání je minerální voda, s níž se v branži zvané lázeňstvíobchoduje a léčí více jak 600 let.
   11:29
   Aero - značka letadel i aut
    Firma Aero, stejně jako v zahraničí Saab či Rolls Royce, nebo u nás Walter, patřila k továrnám, které vedle letecké výroby produkovaly i automobily. V automobilech se pak odrážela kvalita, přesnost a preciznost, nutná v letectví. Aero však vítězilo i něčím jiným nad ostatními auty.
    14:20
    Co dělat proti zaměstnanecké kriminalitě
     Zaměstnanci ve firmách se stále ještě nenaučili to, že se nevyplácí krást.
     18:00
     Program Marketing a Rozvoj
      Program Marketing nabízí mimopražským podnikům příležitost prosadit se lépe na zahraničních trzích. Jeho prostřednictvím mohou tyto podniky lépe uchopit exportní příležitosti a dosáhnout tak větší konkurenceschopnosti.
      19:40
      Puky z Kateřinice
       Zapadlá valašská vesnička Kateřinice a v ní malá rodinná firmička, která zásobuje svými hokejovými puky doslova celý svět. Jak to všechno začalo?
       Přehrát celé video
       Stopáž26 minut
       Další díl
       5. duben 2007

       Napište nám