POKR

1. březen 2007

Část: Historie a současnost podnikání v Českých Budějovicích

Obsah dílu

Výzkum nanovlákna — Štěnice — Psí psycholog

Části dílu

02:21
Výzkum nanovlákna v ČR
  Bylo nebylo. Tak by mohla začít dnešní reportáž. Je totiž o nanovláknu, které, jak již název napovídá, je tak tenké, že ho pouhým okem neuvidíte. Připadáte si jako v pohádce od Andersena. Nenechte se mýlit. Tento příběh píše tým vědeckých pracovníků na Technické univerzitě v Liberci.
  08:19
  Historie a současnost podnikání v Českých Budějovicích
   Soutok Malše a Vltavy zvolil kdysi král Přemysl Otakar II. k založení Českých Budějovic. Jak šel čas, vznikala zde spousta živností a podniků.
   12:57
   Historie československých elektrofonických kytar
    Zatoužíte-li dnes po elektrické kytaře, v obchodě jich naleznete nepřeberné množství. Mezi nabízenými nástroji, většinou z Asie, byste však marně hledali domácí tovární výrobek. Přitom jsme byli na tomto poli kdysi jedni z prvních v Evropě.
    15:54
    Ve zkratce
     Česká marketingová společnost vyhlásila soutěž Marketér roku ve které budou oceněni nejlepší marketingoví pracovníci za rok 2006. Přihlásit se můžete i vy, stačí poslat přihlášku do 31. března na adresu České marketingové společnosti. Nebojte se, soutěž je i pro malé podnikatele.
     17:48
     Štěnice I. - hlídejte si své soukromí
      Samozřejmě víte, že informace jsou v dnešní době nejcennějším majetkem každého podnikatele. Proto jsou útoky na informace na každodenním pořádku. Je proto dobré vědět, kdy byste měli zbystřit.
      21:01
      Psí psycholog
       Náplní práce pana Desenského je řešit psychické problémy psů. Nejraději pracuje v terénu, ale dokáže poradit i přes Internet.
       Přehrát celé video
       Stopáž26 minut
       Další díl
       8. březen 2007

       Napište nám