POKR

Podnikatelský servis

Obsah dílu

Elektronická komunikace — Brainstorming — Obchod s Indií — Jak vybrat firemní automobil

Části dílu

01:32
Formuláře v elektronické podobě
  S papírovými formuláři se jistě setkává každý podnikatel téměř každodenně. Vyplňování kolonek, když jste plátci DPH, nevyplňování, když nejste, nehodící se škrtněte atd. atd. To zná každý z nás.
  04:48
  Elektronická komunikace
   O tom, jak se dá také ulehčit práce podnikatelům, jak jim i ušetřit peníze, teď budeme diskutovat s ministryní informatiky Danou Bérovou a generálním ředitelem společnosti Software 602, Richardem Kauckým
   11:17
   Změny v daňovém přiznání
    Při vyplňování daňového přiznání za rok 2005 musíme počítat s několika změnami. Ty na straně jedné sice povedou k úspoře při placení daní, na straně druhé ale budou mít vliv na změnu formulářů.
    14:45
    Ve zkratce
     15:59
     Brainstorming
      Brainstorming je z angličtiny volně přeloženo jako bouření mozků. V praxi je řada manažerů - podnikatelů, ale i lidí v běžném životě postavena před nejeden problém, vyřešit určitou často neřešitelnou věc, na kterou svými vědomostmi a zkušenostmi nestačí.
      17:34
      Zahraniční obchod s Indií II
       Jak to chodí v Indii při obchodních jednáních, na co si dát pozor, abychom třeba budoucího obchodního partnera neodradili, jsme si říkali minule. Dnes pohovoříme o dalších zvycích této země. Tak tedy dohody je nutné uzavírat vždy jenom písemně.
       21:02
       Jak vybrat firemní automobil
        Většina firem potřebuje k fungování automobil. Jak se liší firemní vůz od soukromého? A podle jakých kritérií si ho vybrat?
        24:42
        Důležité termíny
         Přehrát celé video
         Stopáž29 minut
         Další díl
         Podnikatelský servis

         Napište nám