iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 1. 2005
10:05 na ČT1

1 2 3 4 5

53 hlasů
273382
zhlédnutí

Této noci v tomto vlaku

Napínavý příběhu o jedné vlakové loupeži.

64 min | další Filmy »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Této noci v tomto vlaku

  • 00:00:25 Tam leží nějaká ženská.
  • 00:00:34 VÝSTŘELY.
  • 00:01:51 -Kde jste byli tak dlouho?
    -Málem jsme srazili auto.
  • 00:01:58 Řidič byl opilý. Zabrzdili jsme
    10 metrů před ním.
  • 00:02:18 -Ahoj, máš pro mě něco?
    -Ano. -Přijdu později.
  • 00:02:28 -Vy jste to maso snědli!
    -Letiště nepřijímá.
  • 00:02:36 Autobusy nejezdí, nádraží je plné
    lidí. Musel jsem je nakrmit.
  • 00:02:43 -Všechno by mi tu rozbili.
    -A mám je snad bavit?!
  • 00:02:49 -Dej jim vejce, sýr, chleba...
    -To si jim dej sám!
  • 00:03:00 Dobrý den. Co jste mi přichystal?
    Nějakou hezkou holku?
  • 00:03:12 -Nejsi drzý?
    -To je dobré. Od manželky?
  • 00:03:17 -Nechal jste mi tam něco volného?
    -2 lůžka. A pořádně to vyúčtuj!
  • 00:03:25 -Jako byste mě neznal, šéfe.
    -No, právě!
  • 00:03:33 -Proč nejedeme? -Sněží.
    -To asi do Prahy nedojedeme.
  • 00:03:44 -Ať žije ČSD! Šťastný Nový rok.
    -Posaď se. Dáš si čaj? -Ano.
  • 00:03:56 -Stalo se něco? -Tři studenty
    z Drážďan hledá horská služba.
  • 00:04:03 A někdo vykradl poštovní auto.
  • 00:04:19 -Je zavřeno! Odejděte!
    -To bychom se na to podívali!
  • 00:04:25 -Vypadněte! -Když nám nedáte,
    vezmeme si sami.
  • 00:04:33 Už máte dost! Jen běžte!
  • 00:04:51 -Schovej to!
    -Potom ti to donesu.
  • 00:04:57 -Emile! -Prosím?
    -Toho chlapa znám.
  • 00:05:03 Chtěl mi prodat domácí pálenku.
    Ale já jsem ho hnal!
  • 00:05:12 -Proč mi to říkáte? -Jen tak.
    Víš, jaké je to svinstvo?
  • 00:05:20 -Hledal tě tady nějaký kluk.
    -Kde?
  • 00:05:34 -Tomáši! -Ahoj.
    -Myslel jsem, že už nepřijdeš.
  • 00:05:40 -Kde je Lucie? -Volal jsem jí,
    ať nejezdí. Bylo hrozné počasí.
  • 00:05:47 -Lyže jsem vezl zbytečně.
    -Myslel jsem, že mi ji představíš.
  • 00:05:59 -Nevědí, kdy mají dost!
    -To víte, Silvestr.
  • 00:06:06 -To je Tomáš. Půjde mi za svědka.
    -Chystáš se k soudu? -Na svatbu.
  • 00:06:14 Pojď.
  • 00:06:21 Věci si dej sem.
  • 00:06:25 -Není to tvoje kupé?
    -Stejně nespím.
  • 00:06:55 Šťastný a veselý Nový rok.
  • 00:07:00 -Kdyby něco, o ničem nevím.
    -Jasně.
  • 00:07:07 Hned to bude.
  • 00:07:18 -Paní Žáčková se synem?
    -Ano.
  • 00:07:23 Kupé č. 5. Pojďte.
  • 00:07:41 -Bude dost teplo? Většinou létám.
    -Teď už budete jezdit jen s námi.
  • 00:07:49 -Co blbneš, pití je tu dost.
    -Přece to nevyliji.
  • 00:07:55 -Dej to do lednice.
    -Neměl byste volné lůžko?
  • 00:08:00 Nevím. Možná něco najdu.
  • 00:08:06 -Na jméno? -To musí být?
    -Musí. -Knapová.
  • 00:08:14 -Ale pro nikoho tu nejsem.
    -Spolehněte se. Kupé č. 9.
  • 00:08:21 Lůžkový lístek vám
    přinesu později.
  • 00:08:31 -Zase chceš mít malér?
    -Bylo by to škoda nevyužít.
  • 00:08:37 -Neměl byste volné kupé?
    -Všechno je obsazené, lituji.
  • 00:08:53 Škoda, že tu není Lucie. Chystal
    jsem vám skvělého Silvestra.
  • 00:09:00 -Proč radši neslavíte v Praze?
    -Zaplatí nám to svatbu.
  • 00:09:09 -Mohli bychom dostat deku navíc?
    -Nevím, jestli tam něco je.
  • 00:09:19 -Něco se najde. Donesu vám ji.
    -Děkuji.
  • 00:09:24 -Jak cítíš peníze, neudrží tě.
    -Bez peněz nic nejsi.
  • 00:09:37 -Všechno si za ně můžeš koupit.
    -Všechno? -Skoro.
  • 00:09:46 -Dobrý večer. -Prosím?
    -Máme objednaná místa.
  • 00:09:51 Ano, 8 lidí.
  • 00:09:54 -Kupé č. 2, 6, 8, 10.
    -Děkuji. Pojďte.
  • 00:10:02 Dederóni!
  • 00:10:10 Jednou tě chytí. Tamten by se
    okrást nedal. Spíš by si stěžoval.
  • 00:10:20 -Spořádaný otec na služební cestě.
    -Ten ti tuzér za kupé nedá.
  • 00:10:28 -Toho drží na uzdě žena.
    -Právě, přece nepromarní noc.
  • 00:10:35 -Za 3 stovky! -Blázne!
    -Vsaď se.
  • 00:10:51 -Měl bych volné kupé za 300 korun.
    -To ne.
  • 00:10:56 -Jídelní vůz je zavřený.
    -Otevřou ho, až se rozjedeme.
  • 00:11:02 Občerstvení dostanete i u mne.
    Ale také až se rozjedeme.
  • 00:11:09 -Pane průvodčí...
    -Ano?
  • 00:11:19 To jsi tedy frajer!
  • 00:11:27 KLEPÁNÍ.
    Dále.
  • 00:11:30 Promiňte, musíte se přestěhovat.
    Máte být v kupé č. 4.
  • 00:11:36 -Ale na místence je č. 8.
    -Je to jen malá organizační chyba.
  • 00:11:48 To nechápu. Už 3 týdny to mám
    rezervované Čedokem.
  • 00:12:42 Zdeňku?
  • 00:12:50 -Tomu ty říkáš svítek?
    -Máš hlad? Tak jez!
  • 00:12:57 -Jednou ti předvedu svítek.
    -Předváděj se Marii.
  • 00:13:03 Aspoň na svítek se můžeš těšit.
  • 00:13:11 Svatební hostinu udělám sám.
    Sardinky ve vinném těstíčku.
  • 00:13:17 Lehký chřestový salát.
    Květákový krém s kuřecími játry.
  • 00:13:23 -A na závěr, Emilovy bifteky.
    -Ten se vytahuje!
  • 00:13:28 V učilišti neměl Emil konkurenci.
    Ani jednou nedostal hobla.
  • 00:13:35 Vždycky jsem chtěl být kuchařem.
    Máma nebývala doma a já měl hlad.
  • 00:13:44 Za to jsem měl před sebou jasnou
    budoucnost.
  • 00:13:49 Zdeňku, ten biftek
    tě udělat nenechám!
  • 00:13:56 -Kde pracujete? -U Černého mnicha.
    -To je 1. cenovka, co? -Ano.
  • 00:14:03 -Já jsem také pracovala jinde.
    -Marie, 3. vpravo.
  • 00:14:09 -Vy jste také kuchař? -Číšník.
    -Do kuchyně mi nechoď.
  • 00:14:16 -Ukážu vám, jak se dělá biftek.
    -Tady nemáš co dělat! Vypadni!
  • 00:14:24 -Ale no....
    -Stejně nemáme maso.
  • 00:14:28 K večeři je omeleta se sýrem
    nebo olejovky.
  • 00:14:33 A starej se o svou práci.
    To jsou tvoji zákazníci, co?
  • 00:14:40 Vy máte ale postřeh,
    pane Procházka.
  • 00:14:44 -Prý tady můžeme být jen 45 minut.
    -Občerstvení můžete mít i u mne.
  • 00:15:02 -A ty už také jdi!
    -No jo!
  • 00:15:12 -Teď bych měla žárlit.
    -Nic jsem si neobjednal.
  • 00:15:17 -To dělá, abych si myslela, že je
    neodolatelný. -Je to hodný kluk.
  • 00:15:27 V Bolenci budeme mít maso.
    Přijďte na večeři.
  • 00:15:32 Na biftek podle Emila?
  • 00:15:39 Stojí to 38,50.
  • 00:15:45 -To je dobré.
    -Děkuji.
  • 00:15:53 -Máte lékárničku? -Stalo se něco?
    -Přítelkyně si narazila rameno.
  • 00:16:01 Potřeboval bych obinadlo.
  • 00:16:08 -Prosím.
    -Mockrát děkuji.
  • 00:16:13 -Co říkáš Marii?
    -Krásná ženská.
  • 00:16:17 Po svatbě povedeme nějakou
    chalupu v horách.
  • 00:16:22 Jestli nějakou seženeme.
  • 00:16:27 -Budeš dělat šéfa?
    -Bude to napsané na Marii.
  • 00:16:32 Řekl jsem jí i o těch 12 tisících,
    co ti dlužím.
  • 00:16:37 To je snad jen naše věc!
  • 00:16:42 Chtěl jsem, aby věděla,
    jaký jsi kamarád.
  • 00:16:47 -Prosím tě...
    -Bez tebe bych šel do vězení.
  • 00:16:55 -Přejete si?
    -Nemáte nějaká analgetika?
  • 00:17:08 -Prosím.
    -Moc vám děkuji.
  • 00:17:11 -Potřeboval bych poslat telegram.
    -Normální nebo ozdobný?
  • 00:17:19 A napište tam "Hlubokou soustrast
    tomu, kdo ti naletěl".
  • 00:17:26 -Napij se. -Myslím to vážně.
    -Uleví se ti a neuděláš blbost.
  • 00:17:33 -Jak si to.... -Kdes viděl, že
    se ve vlaku podávají telegramy?
  • 00:17:40 -Ve filmu.
    -Tak vidíš!
  • 00:17:46 -A udělal jsi tehdy to manko?
    -Byl jsem rád, že mám v podniku...
  • 00:17:55 ...tak prima partu. Ale když byl
    soud, všichni mě v tom nechali.
  • 00:18:05 -Od té doby nevěřím nikomu.
    -Opravdu?
  • 00:18:10 Jen tobě, ty bys kamaráda
    nezradil.
  • 00:18:14 -A co Marii?
    -To je něco jiného.
  • 00:18:19 Proč jsi něco neřekl?
    Sehnal bych ti lepší místo.
  • 00:18:26 -Jsem tu docela spokojený.
    -Nepovídej.
  • 00:18:31 Vždycky když jedu, mám pocit, že
    na každé stanici na mě někdo čeká.
  • 00:18:40 Vím, že čekají na vlak, ale i tak.
  • 00:18:56 -Kolik to stojí?
    -13,50.
  • 00:19:18 -Jak jsi se sem dostal?!
    -Prošel jsem celý vlak...
  • 00:19:24 Zbytečně! Mezi námi je konec!
    Nech toho!
  • 00:19:33 Chceš zapřít, že jsme jeli
    na hory kvůli tvé kolegyni?
  • 00:19:43 Tady je ten grog.
  • 00:19:49 27 korun.
  • 00:19:52 27 korun. Tak, dělej!
  • 00:20:06 -Nesu ten grog.
    -Byl bych si pro to přišel.
  • 00:20:12 -Nechcete jít na zastávce k lékaři?
    -Ne! To ne! -Už je jí lépe.
  • 00:20:20 -Zajistím vám převoz z nádraží.
    -Neobtěžujte se. Jsem lékař.
  • 00:20:26 -Trochu to bolí. Je to tržná rána.
    -Když myslíte.
  • 00:20:55 Dávej pozor, kdo ti jde do vozu.
    Ráno přepadli poštovní auto.
  • 00:21:02 -Dokonce se prý i střílelo!
    -Divoký Západ v Bolenci.
  • 00:21:07 -Stálo jim to za to?
    - 3/4 miliónu.
  • 00:21:16 Jak tady budeme dlouho stát?
    Už máme 40 minut zpoždění!
  • 00:21:22 Za chvíli pojedeme.
  • 00:21:39 Ukažte, babi.
  • 00:21:44 -Mějte rozum, vždyť mě přetrhnete!
    -Jen se nebojte, babi.
  • 00:21:51 Jaká já jsem u tebe "babi"?
  • 00:22:00 -5x mě tady kontrolovali.
    -Ráno tu přepadli poštovní auto.
  • 00:22:06 -Kam máte lístek? -Domluvili jsme
    se s kamarádem, že mě vezme autem.
  • 00:22:14 Musím být do rána v Praze.
  • 00:22:18 -Nemám nic volného.
    -Můžu spát na chodbě.
  • 00:22:28 -Jste blázen?! Kudy to nastupujete?
    -Kde se dá. Na poslední chvíli.
  • 00:22:36 Je to nebezpečné!
    Máte lůžkový lístek?
  • 00:22:45 Jestli vám tahle nálada zůstane
    i v Novém roce, tak vás lituji.
  • 00:22:52 -Proč jsou všude policajti?
    -Ráno tady přepadli poštovní auto.
  • 00:23:00 -Nemohl bych dostat skleničku?
    -Hned to bude.
  • 00:23:05 -Dej si také, ať se zahřeješ.
    -Ne, děkuji.
  • 00:23:10 Od rána jsem byl na věži.
    Lidé prý nemohou být bez televize.
  • 00:23:17 Tak jsme museli dát tu anténu
    do pořádku .
  • 00:23:35 Člověče, 3/4 miliónu!
    Jak velký balík to může být?
  • 00:23:42 Jestli je to v pětistovkách,
    stačila by i aktovka.
  • 00:23:47 -Jako má ten montér?
    -Ta by stačila.
  • 00:23:52 -Co bys s nimi dělal?
    -Daly by se lehce utratit.
  • 00:23:57 Ale já bych ty peníze nechtěl,
    zato budou zavřeni.
  • 00:24:06 To je fakt. Připijeme si.
  • 00:24:17 -Na co?
    -Už jsem potřeboval trochu štěstí.
  • 00:24:25 Každá smůla se jednou prolomí.
    Musí!
  • 00:24:32 Měl jsem štěstí. Kdyby mě
    nevyhodili, nepoznal bych Marii.
  • 00:24:41 -A nespěcháš moc s tou svatbou?
    -Proč?
  • 00:24:49 Přece máš času dost, ne?
  • 00:24:56 Na tebe holky vždycky braly.
    Ale jednou se něco musí brát vážně.
  • 00:25:05 -A věřit, že to za to stojí.
    -Mluvíš jako malý kluk.
  • 00:25:19 -Vy jste se s Lucií rozešli?
    -Proč?
  • 00:25:24 Říkal jsi, že na tebe bude
    v Tatrách čekat a vracíš se sám.
  • 00:25:31 To už jsem ti vysvětlil.
  • 00:25:43 -Na příští stanici vystoupím.
    -Aspoň mně nedělej ostudu!
  • 00:25:50 -Děláš ze mne holkaře.
    -Ovládej se!
  • 00:26:01 -Nesu vám povlečení. -Proč?
    -Abyste si lehla do čistého.
  • 00:26:08 -Co bych si lehala?
    -Proč jste si tedy koupila lůžko?
  • 00:26:13 To mi koupil zeť.
  • 00:26:17 Co to má znamenat?
    Tady jsme my, s manželem.
  • 00:26:25 -O tom nic nevím. -Jak to se mnou
    mluvíte? Budu si stěžovat.
  • 00:26:32 Hlavní nádraží, 2. dveře zleva.
    Manžel tady nemá co dělat!
  • 00:26:38 -No, dovolte! To si necháš líbit?!
    -Co já můžu... -Můžeš!
  • 00:27:43 Prosím.
  • 00:27:48 Předstírali havárii. Jeden ležel
    na silnici jako zraněný.
  • 00:27:55 -Proč tě to zajímá?
    -Kolik jich bylo?
  • 00:28:00 -3. Jeden prý byl zraněný.
    -Jak? -To nevím.
  • 00:28:09 -Ví se, jak vypadali?
    -Asi ne, jinak by nám to řekli.
  • 00:28:16 Pošťáky svázali a nechali v lese.
    V tom mrazu! Jeden málem vykrvácel.
  • 00:28:26 Náhodou je našla horská služba.
    Co je?
  • 00:28:35 Snad nežárlíš?
  • 00:28:51 Máš tam někoho na umření.
    Jestli je to po tom alkoholu...
  • 00:29:03 -Co se stalo? -Měla by sis hledat
    nového ženicha. Je v podmínce.
  • 00:29:11 Nikdo se vás na nic neptal!
    A starej se o sebe.
  • 00:29:18 -Ještě vás nepozvou na svatbu.
    -Nech toho!
  • 00:29:24 Jel za ní 300 km a ona
    mu zkazila svátky!
  • 00:29:29 -Koho by napadlo, že provede
    takovou blbost! -Co se stalo?
  • 00:29:36 Jel za holkou až z Budějovic. Chtěl
    ji překvapit a našel u ní jiného.
  • 00:29:44 -Spolykal prášky. -Jaké a kolik!
    -Tohle měl u sebe.
  • 00:29:53 -To je v pořádku...
    -Proč ho bijete, člověče!
  • 00:29:58 -Vypadněte, tady není cirkus!
    -Co vy si dovolujete!
  • 00:30:05 -Kolik toho snědl?
    -Copak jsem jeho chůva?
  • 00:30:12 -Nespi! Snědl jsi to všechno?
    -Nebylo to plné.
  • 00:30:24 -Nikdo si ani nevšiml...
    -Tak jsi je chtěl upoutat, viď?!
  • 00:30:32 Pomozte mi!
  • 00:30:36 To je vaše vina!
    Proč jste ho nutil pít?!
  • 00:30:41 -Já zásadně na Silvestra nepiji.
    -Prosím vás!
  • 00:30:48 -Musíte s ním zacházet tak surově?
    -Vím, co mám dělat!
  • 00:30:54 -Už jste mu nemusel dávat.
    -Co to tady vlastně prodáváte?
  • 00:31:00 -Slivovici. -Smrdí to hrozně!
    To by porazilo vola.
  • 00:31:07 -Toho tvého určitě.
    -To mohou pít jen notorici.
  • 00:31:15 Kdyby byl mrtvý, byl by těžší.
  • 00:31:20 Co když to má po tom svinstvu.
    Zavoláte mu doktora.
  • 00:31:26 -Ano, jde o zdraví.
    -Podívám se na něj, jsem lékař.
  • 00:31:40 -Kolik toho snědl?
    -Říká, že 4 prášky.
  • 00:31:45 -Je to pravda? -Ano.
    -Máte hořčici? -Ano.
  • 00:31:50 Tak mu dejte aspoň 1/2 kelímku.
    Nejlépe na záchodě. Půjde to ven.
  • 00:31:57 -Nemá vůbec rozum.
    -Ale průvodčí si má všímat lidí.
  • 00:32:02 -Nedělejte rozruch, kluk se vyspí.
    -Nemusí do nemocnice?
  • 00:32:09 Jen bychom mu komplikovali život.
  • 00:32:28 -Usnul. -Nebýt toho doktora,
    tak jsi mohl mít průšvih.
  • 00:32:36 Copak za něj můžu?
  • 00:32:39 Měl bych se mu asi odvděčit.
    Donesu mu láhev.
  • 00:32:44 -Doufám, že ne té slivovice!
    -Náhodou je to dobré pití.
  • 00:32:50 -Ale my pijeme něco jiného.
    -Whisky to není, ani podle ceny.
  • 00:32:57 -Podívám se na toho chlapa.
    -Na jakého?
  • 00:33:01 Říkal, že opravoval celou noc
    anténu na vysílači.
  • 00:33:06 Nezdá se mi, při rozjíždění
    nastupoval z kolejiště.
  • 00:33:12 A nekomplikuješ si život?
  • 00:33:15 Ty, co přepadli poštovní auto
    ještě nechytili, chápeš?
  • 00:33:24 Promiňte, ale chtěl jsem
    doktorovi poděkovat.
  • 00:33:32 Hned se vrátí.
  • 00:33:39 -Už je vám lépe?
    -To víte, sportem ku zdraví.
  • 00:33:44 -Nemáte zápalky? -Ne, donesu je.
    -Stejně mi zakázal kouřit.
  • 00:33:52 -Radši si lehnu.
    -Nebudu rušit, dobrou noc.
  • 00:34:07 -Dáte si s námi?
    -Nepůjčil byste mi zapalovač?
  • 00:34:13 Na zdraví!
  • 00:34:29 Jen jsem vám přišel poděkovat.
  • 00:34:33 -Mám nějaké problémy s místenkou.
    -Všechno je v pořádku!
  • 00:34:40 -Mám číslo 8 a...
    -Pořád chce sázet sportku...
  • 00:34:47 Je Silvestr, na zdraví!
  • 00:34:56 Hele, dej mi ještě jednu!
    Zaplatím ti to!
  • 00:35:06 Buď rozumný, zaplatím. To tvoje
    pití je dobré. Odkud to máš?
  • 00:35:18 Emil měl vždycky smůlu na ženské.
    Když mi vyprávěl o krasavici,...
  • 00:35:26 ...která ho miluje a chce si ho
    vzít, začalo mě to zajímat.
  • 00:35:32 Už se v životě několikrát spálil.
    Tentokrát by ho to mohlo zničit.
  • 00:35:41 -Rozumíte?
    -Ne. Už si netykáme?
  • 00:35:45 Nedávno se stal v Ústí malér.
    S hotelem, několika slečnami...
  • 00:35:57 Hlavně pro cizince, za valuty.
    Mám pokračovat?
  • 00:36:03 -Odkud to víš?
    -Kdo chce, ten se dozví.
  • 00:36:21 Musíte mě zachránit!
    Zkazila jsem manželovi Silvestra.
  • 00:36:30 Kdyby musel spát na chodbě,
    nepromluví se mnou do Velikonoc.
  • 00:36:37 -Nenašlo by se 1 lůžko?
    -Všechno je obsazené.
  • 00:36:44 -Nechci to zadarmo.
    -Nic volného nemám.
  • 00:36:52 Aspoň o Vánocích by lidi měli být
    ohleduplnější. Já vám ukážu!
  • 00:37:00 -Mám v Praze známé...
    -Vypadněte odsud!
  • 00:37:35 Dceru mám v týdenní školce. V téhle
    práci mívám vždy pár dní volna.
  • 00:37:42 Ale až půjde do školy,
    už to nebudu moct dělat.
  • 00:37:49 -Do IV. cenové skupiny nepůjdu!
    -To radši s Emilem někam na hory?
  • 00:37:56 -Takového troubu najdeš těžko!
    -Myslela jsem, že mě pochopíš.
  • 00:38:04 Hlavně, že to pochopil on. Víš
    proč stojí o tu boudu v horách?
  • 00:38:14 Nikdy neměl ani svůj pokoj. Máma
    měla přítele, kterého nesnášel.
  • 00:38:22 Tak cestoval z ubytovny
    na svobodárnu a obráceně.
  • 00:38:29 -Co chceš dělat?
    -Nevím. Pro něj to vyjde nastejno.
  • 00:38:35 Po každé blbě.
    To je pro něj typické.
  • 00:39:06 -Kampak? V kupé je moc horko?
    -Venku je zima.
  • 00:39:12 Já bych to nedělal!
    Tomu klukovi ublížíte.
  • 00:39:17 Chce na toho vojáka zavolat
    policii.
  • 00:39:23 Odvezou ho na psychiatrii.
  • 00:39:28 -Takový sympatický průvodčí?
    -Tu kořalku vylil do umyvadla.
  • 00:39:36 -Teď bude žalovat. -Vylil?!
    -Já na něho nechci žalovat!
  • 00:39:44 -My ho prostě nepustíme!
    -Mějte rozum, lidi!
  • 00:40:00 -Tak co babi, jak se máte?
    -Dejte si, chlapci!
  • 00:40:22 Beze mne se nevyjede. Přijde
    výpravčí proč nedávám signál.
  • 00:40:39 -Pojď!
    -Zavřeli jste mě, jsem zavřený.
  • 00:40:49 Přece bys v tom nenechal svého
    přítele?
  • 00:40:53 Myslel jsi, že jsem v tom sám?
    Asi mu teď moc dobře není.
  • 00:41:01 -A nám už je všechno jedno.
    -Kde je?
  • 00:41:15 -Kde je? -Když budeš rozumný,
    nic se mu nestane.
  • 00:41:36 Kde je Tomáš?
  • 00:41:43 Tomáši!
  • 00:41:52 Tomáši!
  • 00:41:59 Co je ti?
  • 00:42:02 Praštil mě nějaký opilec.
  • 00:42:30 -Chtěli tě zabít. Jsou ve vlaku!
    -Kdo? -Ti, co přepadli to auto!
  • 00:42:40 -Pomohl mně, aby nebyl rozruch.
    Řekl mi to. -Co?
  • 00:42:46 Že tě zabije, když udělám
    ve stanici malér. Mají pistoli.
  • 00:42:53 -Ta holka ji má pod polštářem.
    -Neblbni! -Už to konečně pochop!
  • 00:43:04 -Kdo byl s tebou na chodbě?
    -Nevím. Všichni.
  • 00:43:13 Ten opilec, ti dva, co se hádají.
    Co chceš dělat?
  • 00:43:22 -Proč mám samé problémy?!
    -KLEPÁNÍ.
  • 00:43:28 Ještě pár minut a jsme zase o rok
    starší! Musíme to zapít.
  • 00:43:37 -Pití nemám. -Zlobíte se?
    -Dostanete ho v jídelním voze.
  • 00:43:43 Vezmi také pro nás.
    Zapijeme Nový rok.
  • 00:43:50 Kdo chce šampaňské,
    má poslední šanci.
  • 00:44:04 -Tomáši!
    -Neblbni! Víš, že mám pistoli.
  • 00:44:09 S tím šampaňským vám pomohu,
    mohl byste něco rozbít.
  • 00:44:18 Dneska je tady blázinec, co?
  • 00:44:24 -Co je ti?
    -Nic.
  • 00:44:29 -Tomáš ti něco říkal? -O čem?
    -O mně. Je to všechno? 624 korun!
  • 00:44:37 -To je dobré, děkuji.
    -Málem jsme kvůli tobě nevyjeli.
  • 00:44:44 Počkej. Chci ti říct, že se na tu
    chatu hrozně těším.
  • 00:45:04 Vstávejte, mladý muži.
    Už jsme v Novém roce!
  • 00:45:12 Napijte se.
  • 00:45:21 Nic je nezastaví. Pošťáky nechali
    na opuštěné cestě svázané.
  • 00:45:27 Nech toho!
  • 00:45:31 -Přece se nebudeme strašit.
    -A co budeme dělat? -Nic.
  • 00:45:39 -Pokud nezjistíme, kdo jsou další.
    -To nám nepomůže.
  • 00:45:45 Nedošlo ti, že jde i o Marii.
  • 00:46:16 -Kde je Marie? -Asi šla spát.
    -Byl pro ni někdo?
  • 00:46:22 Je zavřeno!
    A vyřiď to těm svým opilcům.
  • 00:46:26 -Vypadni. -Ale, Zdeňku!
    -Tyhle žárlivé scény mám rád!
  • 00:46:32 Mám spoustu práce!
  • 00:46:36 Vypadni!
  • 00:46:46 -Stalo se něco?
    -Ne, nic.
  • 00:46:52 Zdeňku!
  • 00:46:56 -Přísahám, že nic neřeknu.
    -To bych ti ani neradil.
  • 00:47:04 Něco od tebe potřebuji. Pojď.
  • 00:47:20 Za pár dní budeš v pořádku.
    Tohle je skoro odborník.
  • 00:47:29 -Mám pravdu?
    -Ano, nic to není.
  • 00:47:36 -Nenechávejte mě tady samotnou.
    -To víš, že ne. Tady máš prášky.
  • 00:47:44 Zapij to. Uleví se ti.
    Kolik chceš?
  • 00:47:50 -Byl bys blázen, kdybys to dělal
    zadarmo. -Co?
  • 00:47:55 Mlčel. A na všechno zapomněl.
  • 00:48:00 -Přísahám, že nic...
    -Nepřísahej! Třeseš se jako sulc.
  • 00:48:08 Musím ti nabídnout něco, co bude
    silnější než strach. Peníze!
  • 00:48:15 A tolik, aby ti přestaly cvakat
    zuby strachem. Tak, kolik?
  • 00:48:22 -Nic nechci. -Snad jsem tě
    neurazil? Tak, kolik?
  • 00:48:30 5 tisíc?
  • 00:48:33 Tak stačí jen 2 tisíce.
  • 00:48:39 -100 tisíc pro každého z vás.
    -100 tisíc?
  • 00:48:45 Koupíš si krásné auto.
    Každá holka si tam ráda sedne.
  • 00:48:51 Pane průvodčí!
  • 00:48:55 Pojďte odemknout manželovi
    průchod jídelním vozem.
  • 00:49:01 Když mu neumožníte odejít do jeho
    vagónu, přidělte mu lůžko tady.
  • 00:49:09 -Říkal jsem, že nemám lůžko.
    -To je vaše poslední slovo?
  • 00:49:17 -V tom případě zastavím vlak.
    -Počkejte!
  • 00:49:28 -Myslím, že se to nějak urovná.
    -Děkuji, pane doktore.
  • 00:49:38 Kdybyste se neurazil, tak...
  • 00:49:50 Že já jsem do toho kupé chodil!
  • 00:49:58 Projíždíme Vrbovou. Malá stanice,
    kde rychlík nestaví...
  • 00:50:04 -Přece vás nevrátíme.
    -Doufám, že vám nedělám problémy.
  • 00:50:12 -To je otázka jedné minuty.
    -Snad je to č. 8.
  • 00:50:17 Ahoj, kluci.
    Že se trochu uskrovníte?
  • 00:50:22 Jistě, pane doktore.
  • 00:50:25 Když zatáhneme
    za záchrannou brzdu...
  • 00:50:40 Dones to mojí přítelkyni.
  • 00:50:58 Nalij mi!
  • 00:51:02 Se ženami jsou vždy komplikace.
    Nikdy se na ně nevaž.
  • 00:51:11 Kdybych se nerozvedl, byl jsem
    do dneška v účtárně za 1 600.
  • 00:51:19 Každý večer bych seděl u TV
    s pocitem, že jsem poctivý.
  • 00:51:25 A jiní mají vilu na všední den
    a chatu na svátek.
  • 00:51:35 Každý ví, že z platu to mít
    nemohou.
  • 00:51:43 Až dostaneš svůj podíl,
    pojedeš kolem světa.
  • 00:52:26 -Ona je v bezvědomí!
    -Dej led do igelitového pytlíku.
  • 00:52:32 -Třeba je tady nějaký doktor.
    -Já jsem doktor! Led jí pomůže.
  • 00:52:39 -Někdo tu holku musí ošetřit!
    -Nemáte něco k pití?
  • 00:52:50 -Tady už je zavřeno.
    -Vy jste to vzal za průvodčího?
  • 00:52:56 -Něco se tu najde. -Musím se opít.
    Neviděl jsem bratra 3 roky.
  • 00:53:04 Teď najednou tohle!
    Jedu přes celou republiku.
  • 00:53:14 Trochu to přehnal a je mu zle.
    Průvodčí je také člověk.
  • 00:53:25 Pozor, jde ten druhý!
  • 00:53:36 Tomáši, brzdu!
  • 00:53:39 -Zatáhni brzdu!
    -Tome! Co se děje? Slyšíš?
  • 00:53:45 Tomáši?
  • 00:54:07 Je mi taková zima.
    Odvez mě domů, Tome.
  • 00:54:17 Jsem na tom špatně, viď?
  • 00:54:22 -Nelži. Neumíš lhát.
    -Všechno bude dobré, Lucinko.
  • 00:54:31 Musíš to vydržet. V Praze tě
    odvezeme do nemocnice.
  • 00:54:38 Proč jsi mi neřekl, co s ní je?
    Říkali jste, že to je škrábnutí.
  • 00:54:46 -Už sis rozmyslel, co s ním?
    -On nic neřekne. Je to kamarád.
  • 00:54:53 Jde nám o krk!
  • 00:55:09 Tohle nemá co dělat s námi dvěma.
    Někde se stala chyba.
  • 00:55:16 -Ale my jsme pořád kamarádi.
    -Dej mi cigaretu!
  • 00:55:23 Když jsi potřeboval, pomohl jsem
    ti. Teď pomůžeš ty nám.
  • 00:55:30 -Neproděláš na tom. -Nikomu
    jsem tak nevěřil, jako tobě.
  • 00:55:36 Tu holku si udržíš,
    jen když budeš mít peníze.
  • 00:55:41 To chceš do smrti prodávat
    slivovici a měnit povlečení?
  • 00:55:49 Že jsi je chtěl nechat zmrznout,
    to nechápu. Co bude s tou holkou?
  • 00:55:57 -Takhle ji nedostanete z nádraží.
    -To je všechno její vina.
  • 00:56:04 -Jezdila tam jako průvodkyně
    Čedoku. -Lucka?
  • 00:56:10 Ano. Nedala si to vymluvit. Buď
    s ní udržíš krok nebo ji ztratíš.
  • 00:56:21 KLEPÁNÍ.
  • 00:56:27 -Pane průvodčí.
    -Nemůžete spát?
  • 00:56:33 -Zdálo se mi, že se tu něco děje.
    -Není divu, na Silvestra.
  • 00:56:39 -Jdu si koupit cigarety.
    -Vezměte si ode mne.
  • 00:56:47 -Koupím si je.
    -Ne, jen si vezměte.
  • 00:56:52 Děkuji.
  • 00:57:13 Už je mezi vámi jasno, kamarádi?
    Za 20 minut budeme v Olomouci.
  • 00:57:20 Za 100 tisíc korun jde s námi.
    Může nám být užitečný.
  • 00:57:27 Nedělej ze mne pitomce!
    Až ho pustíme, hned nás udá.
  • 00:57:36 Řekni něco, Emile!
  • 00:57:47 To vymyslel Tomáš, dát to do kupé
    průvodčího, kdyby byla prohlídka.
  • 00:57:55 Kamarád, co?
    Tohle je naše! Jen tiše vypadnout.
  • 00:58:06 Takovou šanci už mít nebudeme.
  • 00:58:11 Vědí o tom!
  • 00:58:20 -Kdo? -Tak kdo?
    -Staniční služba.
  • 00:58:31 -A kdo jí o nás pověděl? -Já.
    Když jsem byl v jídelním voze.
  • 00:58:43 -Už na vás čekají. Po celé trati.
    -Drž hubu!
  • 00:58:48 Kde bys vzal odvahu mě udat?!
    Kecáš, viď?! Vymyslel sis to!
  • 00:58:58 -Přece tě znám!
    -Počkej si do příští stanice.
  • 00:59:11 -Bál se, že jste na něj zapomněla.
    -Co je? -Nic jsem jí neřekl!
  • 00:59:19 -Na co si to tady hrajete?
    -Popřejme si do Nového roku?
  • 00:59:25 -Běž, zítra budeš celý den stát.
    -Já vím.
  • 00:59:30 Prosím tě, zmiz!
    Vymyslel jsem si to!
  • 00:59:38 Přece bych ji do toho nenamočil.
    Zeptejte se jí.
  • 00:59:44 -Teď už je to jedno!
    -To poštovní auto...
  • 00:59:49 Máš postřeh.
  • 00:59:54 -Mohlo by to být i pro vás.
    -Ty v tom jedeš s nimi?
  • 01:00:09 -Zbláznila jsi se?!
    -Tomáši! Ani ty nemáš rozum!
  • 01:00:28 Chci ti něco říct.
    Teď je zrovna vhodná chvíle.
  • 01:00:33 Mám za sebou velký malér.
    Do lepšího podniku už mě nevezmou.
  • 01:00:40 Na tu chalupu si budeš muset najít
    někoho jiného.
  • 01:00:46 -Já chci jen tebe, Marie.
    -Máš víc takových kamarádů?
  • 01:00:52 -Počkej... Musím ti to říct teď.
    -Mně nezáleží na tom, co bylo.
  • 01:00:59 Mne zajímá, co je teď.
  • 01:01:10 Ty přitahuješ problémy. Nemáš nos
    na lidi. Ty jsi ho také podrazil.
  • 01:01:22 To ne. Všechno bylo dobré,
    kdyby si Emil ničeho nevšímal.
  • 01:01:30 Už dost těch nesmyslů!
  • 01:01:46 Tomáši!
  • 01:01:48 Tome!
  • 01:02:49 Skryté titulky vyrobilo
    Studio "V", s.r.o.

Související