iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 6. 2019
22:45 na ČT art

1 2 3 4 5

175 hlasů
138230
zhlédnutí

Ze života Ivana Trojana

Zábavný a dojemný film, který pro Ivana Trojana k narozeninám vytvořilo sto padesát jeho přátel.

33 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Irma 8.7.2019 17:37 (!) reagovat 6 + - 0

moc krásné

To se jim opravdu povedlo, krásný dárek. Panu Ivanu Trojanovi díky za všecky krásné role, kterými nás diváky těší a do dalších let pevné zdraví, stále takový elán a radost a ještě mnoho krásných rolí!

Pavel 6.7.2019 17:59 (!) reagovat 7 + - 0

Úžas

Tohle dokáže spojit jen člověk s obrovským respektem!!
Můj má taky ...

Miriam Gregorová 4.7.2019 23:34 (!) reagovat 13 + - 1

naprosto uchvancancující !

Tak miloučký dokument jsem už dlouho neviděla. Možná vlastně nikdy. Tento má přidanou hodnotu v tom, že vše půl roku vymýšlela manželka Ivana Trojana, mého oblíbence. Působí jako moc fajn rodina se spoustou přátel. Přeji, aby jim to tak vydrželo napořád.

Ilona 3.7.2019 19:10 (!) reagovat 17 + - 1

aby nás Pánbůh miloval...

tak co napsat.. To bylo krásné. Nevidím na klávesnici.Skoro. Mám slzy v očích a děkuji.

Veronika 2.7.2019 17:16 (!) reagovat 29 + - 2

Nádhera

Jsem se právě dojala, jak už dlouho ne.. A to nejsem Ivan Trojan. Nedovedu si přestavit být v tu chvíli v jeho kůži. Má úžasnou ženu. A Klára úžasného muže. A je krásné vidět, že někde je svět ještě v pořádku (nejen v Globusu). A velký respekt i tvůrcům - krásně udělané, mohlo by jít do kin;-) Já bych tedy určitě zašla!

Mahulen 2.7.2019 12:59 (!) reagovat 29 + - 3

Není to s námi ještě tak hrozné

Více takových milých a laskavých pořadů. Už bylo hodně negativních zpráv a sledování toho tzv. špatného. Co se zaměřit na to dobré. Tohle je jeden z těch případů, kdy jste po shlédnutí rádi na světě. A to by měl být hlavní přínos televize. Co kdyby tento jeden malý pořad byl začátkem změny ČT v něco smysluplného, laskavého, pěkného a milého:) Hodně štěstí k narozeninám Ivanu Trojanovi a všem, kteří pocítili krásnu a ojedinělost tohoto filmečku:)

Tereza 2.7.2019 12:55 (!) reagovat 27 + - 3

Zkuste si užít hlavně to lidství

Děkuji za krásnou ukázku toho, že lidství, přátelství a laskavost mají své mésto mezi námi. A že tento počin je ukázkou toho, jak láska hory přenáší a dokáže rozjasnit srdce i těch diváků, kteří u toho nebyli:)

Max 2.7.2019 12:42 (!) reagovat 5 + - 47

Oslavička za erární? Zestátnit!

Tak schválně – použili vlastizrádní kejklíři koncesionářských prostředků na ikonizaci jednoho ze svého středu nebo ne? lastně je to jedno, protože zestátnění ČT a konec VŠECH těchto privátních bakchanálií za prostředky daňových poplatníků se již blíží. Melou z posledního!

Petr Plánička 2.7.2019 12:49 (!) reagovat 22 + - 3

Maxi - jste idiot

Maxi je mi Vás velice líto. Jsem totální idiot :(

Jirka z Mělníka 2.7.2019 13:10 (!) reagovat 20 + - 5

Poplatek navíc

Tak za takovou práci, nemilý Maxi, ty jeden poctivý poplatníku, klidně připlatím ještě sólo z vlastní kapsy, když za mnou někdo přijde. Takové věci totiž mají smysl, narozdíl od podobného plivání, které tady předvádíš.

A jestli se divíš, proč ti tykám, tak se, prosím, neptej.

LTC 4.7.2019 16:55 (!) reagovat 2 + - 4

A jaký je, prosím, smysl takových věcí, o kterém hovoříte, milý "Jirko z Mělníka"?

Jirka z Mělníka 6.7.2019 17:05 (!) reagovat 4 + - 0

LTC

Milý LTC, mé jméno má reálnější podobu, než vaše LTC, nebo Maxův MAX, tak je zbytečné ho dávat do ironických uvozovek.
Smysl takových věcí spočívá podle mě v tom, že je vidět, jak se dokáží lidé dát dobrovolně a nezištně dohromady, zvlášť, když cílem je někomu udělat radost, vzdát mu hold a dokázat reálným způsobem, že ho mají rádi. Jak už napsal někdo přede mnou - je dobré vědět, "že to s námi ještě není tak špatné" a jsme občas podobnou akci zrealizovat. Jsem rád, že jste aspoň použil výraz "dobře zorganizovaná", ale s těmi dalšími výrazy "klaka" a glorifikující "promotion" souhlasit nemůžu, to se na mě nezlobte. Právě Ivan Trojan patří mezi ty, které jste jmenoval v souvislosti s nepotřebou pomoci s protěžováním jejich hereckého umění. Ale spíš jsem reagoval (hlavně v případě komentáře MAXe) na tu chuť zkazit někomu dobrý dojem z dobré věci, nebo jen natruc uložit úplně protichůdný komentář, přestože jste viděl jen 10 minut. Máte pravdu, ve svém komentáři jste nikoho neurážel, to spíš MAX, ale shazujete dobrou akci dost podobným způsobem. Při pohledu na pár komentářů pod různými pořady je vidět, že to nebude pravděpodobně poprvé.

LTC 9.7.2019 15:13 (!) reagovat 0 + - 3

S tím, že se vám nezamlouvá můj anagram, nemohu nic dělat. Shledávám navíc, že jsem se stal předmětem jakéhosi kádrování. Netroufnu si odhadnout, co jste viděl pohledem na pár komentářů či jak jste to pochopil a v podstatě na tom nezáleží. Mohl jste sem klidně nějaké vložit, co jste našel a co je z vašeho pohledu závadné, než jen psát, že něco „shazují“. Urážky či spílání v nich určitě nejsou. A nebudu polemizovat ohledně „urážlivosti“ uvozovek ve srovnání s výrazy, užitými zde v diskusi, pane. Jestli vám vadí diskuse nebo opačný názor, pak je to něco jiného. $$
Zpět k tématu: ať si každý dělá svou soukromou oslavu v soukromí, ne ve veřejném prostoru, za své peníze, ne za veřejné. Promítaný v soukromí, mohl tento film klidně splnit svůj účel, pokud by v tom přítomní spatřovali umění. A vás mohli přizvat jako stopadesátéhoprvního přítele.

Veronika 2.7.2019 17:18 (!) reagovat 13 + - 2

Meleme meleme

Ano, v tom vedru meleme z posledního všichni. Co se jít, pane Maxi, třeba někam zchladit?

hippie 2.7.2019 22:22 (!) reagovat 12 + - 2

tvl ty jsi takovej chudák,

že nestojíš za jediný další slovo.

Související