iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 3. 2018
20:00 na ČT1

1 2 3 4 5

37 hlasů
33114
zhlédnutí

Ceny Thálie 2017

Udílení cen za mimořádné herecké výkony i celoživotní mistrovství. Slavnostní večer v Národním divadle uvádí Václav Moravec.

100 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Helena Hesselbarth 25.3.2018 7:59 (!) reagovat 24 + - 1

zcela výjimečný loutkovodič

S velkou radostí, úctou i dojetím, gratuluji panu Bohusl. Šulcovi. Ano, marioneta je královnou loutek a on ji vždycky ovládal doslova mistrovsky! Upřímně a z celého srdce Helena Hesselbarth (Vavříková)

jan 24.3.2018 22:06 (!) reagovat 10 + - 19

nedat cenu Fingerovi je skandál

stačí srovnat dosavadní práci pana Bambase a pana Fingera. Thálie opět prokázaly, že to jsou dosti pofidérní ceny různých kámošů. Tím nechci říci, že ostatní ceny nebyly oprávněné. srovnejte si prosím, co již má za sebou umělecky Finger a co Bambas, který hraje v různých umělecky podřadných seriálech atd. Ale třeba ta jedna jediná hra v Mladé Boleslavi byla geniální. Já znám ale hned několik geinálních her pana Fingera a to v různých divadlech. je to škoda. Thálie je spíše cena, která se snaží zavděčovat divákům a různým divadlům, ale je dosti sporné, zda opravdu zohledňuje opravdovou uměleckou kvalitu.

Ondřej Kepka 25.3.2018 14:37 (!) reagovat 12 + - 0

umění se nedá měřit

Dobrý den pane Jane, musím říci, že si velmi vážím pana Fingera. Je to velmi charismatický herec, spolupracoval jsem s ním. Ale je umění měřitelné? Sama nominace je už cenou, takže pan Finger byl bezpochyby oceněn. A věřte, že pan Bambas je velmi dobrým hercem. Divadelním hercem. Porota vybrala bezpochyby nikoliv podle toho, v jakém divadle kdo hraje a podle svého nelepšího svědomí.

jan 24.3.2018 20:05 (!) reagovat 37 + - 25

Proboha Moravce ne!!!!!!!!

Tak koukat se na tohoto křiváckého soběstředného moderátora, který manipuluje politiku, je opravdu odporné. Mám zkaženou náladu.

Související