iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 12. 2009
04:59 na ČT2

1 2 3 4 5

136 hlasů
57956
zhlédnutí

Dobré ráno 2005–2009 (Brno)

Ranní proud rozhovorů, hudby a zajímavostí k příjemnému vstávání

další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vítejte v Dobrém ránu!

  1 do playlistu

  Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes s herci Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, Alenou Antalovou a Pavlem Novým. Mošny ŽIVĚ. Soutěžní otázka, přehled tisku, reportáž o lidech, pracujícich i přes Vánoce, beseda s Jiřím Mrázkem a kapelou Mošny, Mošny ŽIVĚ.

 • Dětská půlhodinka

  2 do playlistu

  Dětská půlhodinka
  Blesková soutěž pro děti, dětská anketa: "Co byste si přáli od Ježíška?", beseda s Markem Šubou, správcem Haly Bongo v Brně a Janem Škraňkou, kurátorem expozice Tatra 570 o připravovaných akcích v dětské hale, reportáž z anglického divadla.

 • Čas pro VIP - Jan Přeučil a Eva Hrušková, Alena Antalová

  3 do playlistu

  Čas pro VIP - Jan Přeučil a Eva Hrušková, Alena Antalová
  Výsledky bleskové soutěže pro děti, beseda s herci Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, anketa z Brna: "Jaký byl váš poslední dobrý skutek?", beseda s herečkou Alenou Antalovou, Mošny ŽIVĚ.

 • Čas pro VIP - Pavel Nový

  4 do playlistu

  Čas pro VIP - Pavel Nový
  Anketa ze Zlína: "Jaký byl váš poslední dobrý skutek?", beseda s herci Pavlem Nový, Alenou Antalovou, Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, živý vstup ze zámku Lysice, Mošny ŽIVĚ.

 • Herci o Vánocích

  5 do playlistu

  Herci o Vánocích
  Anketa z Olomouce: "Jaký byl váš poslední dobrý skutek?", beseda s herci Pavlem Nový, Alenou Antalovou, Janem Přeučilem a Evou Hruškovou, výsledky divácké soutěže, reportáž o zdravém vánočním cukroví, Mošny ŽIVĚ, beseda s herci Pavlem Nový, Alenou Antalovou, Janem Přeučilem a Evou Hruškovou.

Přehrát vše