iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 10. 2009
05:59 na ČT2

1 2 3 4 5

30 hlasů
3132
zhlédnutí

Dobré ráno 2005–2009 (Brno)

Ranní proud rozhovorů, hudby a zajímavostí k příjemnému vstávání

další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vítejte v Dobrém ránu!

  1 do playlistu

  Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes s cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou. Soutěžní otázka, přehled tisku, reportáž o tradičních řemeslách, beseda s Martinem Sečkařem, organizátorem prvního ročníku Brněnského kulturního HOSTování a Walterem Famlerem, vídeňským performerem, který se v Brně představí komponovaným programem Wostok 1 přistává v Brně.

 • Dětská půlhodinka

  2 do playlistu

  Dětská půlhodinka
  Blesková soutěž pro děti, dětská anketa: "Co s sebou musí mít cestovatel?", hudební ukázka sboru Hakuna Matata, beseda s Romanem Urbanem, vedoucím sboru a dalšími členy souboru, páteční seriál: Jak se stát kouzelníkem.

 • Čas pro VIP hosta

  3 do playlistu

  Čas pro VIP hosta
  Výsledky bleskové soutěže pro děti, povídání s cestovatelem a fotografem Jiřím Kolbabou o zážitcích z cest, psaní knih a místech, na které se nejraději vrací, reportážní pohled na jeho práci.

 • Česko-slovenská nemocnice v Ugandě

  4 do playlistu

  Česko-slovenská nemocnice v Ugandě
  Beseda s Jiřím Kolbabou a manažerem knihkupectví Michaelem Šotákem o jeho nové knize s názvem Dopisy z cest, beseda s Jarmilou Lomozovou, vedoucí Rozvojového střediska Arcidiecézní charity v Praze o česko-slovenské nemocnici v Ugandě, reportáž o prvím lyžařském sjezdu osmitisícovky Daulaghiri.

 • Didgeridoo

  5 do playlistu

  Didgeridoo
  Jiří Kolbaba odpovídá na divácké otázky na chatu České televize, reportážní pozvánka na turné Richarda Müllera, výsledky divácké soutěže, beseda se Zdeňkem Vilímkem, hráčem na didgeridoo a výrobcem tohoto nástroje austrálskych domorodců, hudební ukázka hry na didgeridoo.

Přehrát vše