iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 9. 2009
06:59 na ČT2

1 2 3 4 5

51 hlasů
2782
zhlédnutí

Dobré ráno 2005–2009 (Brno)

Ranní proud rozhovorů, hudby a zajímavostí k příjemnému vstávání

další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vítejte v Dobrém ránu!

  1 do playlistu

  Vítejte v Dobrém ránu!
  Dnes s právničkou Klárou Veselou-Samkovou. Soutěžní otázka, přehled tisku, reportáž o poradnách na internetu, beseda s Tomášem Langrem, ředitelem neziskové organizace Divadlo o připravovaných představeních, "šatnářce" Elišce a záchraně barokní kaple.

 • Dětská půlhodinka

  2 do playlistu

  Dětská půlhodinka
  Blesková soutěž pro děti, dětská anketa: "Co je to internet?", beseda s Kamilem Zemanem, koordinátorem projektu Junior Internet a jednou z vítězek soutěže Annou Voříškovou, autorkou webovského blogu Folmíci.

 • Čas pro VIP hosta

  3 do playlistu

  Čas pro VIP hosta
  Výsledky dětské bleskové soutěže, beseda s Klárou Veselou-Samkovou nejen o advokaci a právnických kauzách, reportáž z pracovního dne Kláry Veselé-Samkové, reportáž o právnicích a známých kauzách.

 • Právo a internet

  4 do playlistu

  Právo a internet
  Klára Veselá-Samková odpovídá na divácké otázky na chatu České televize, reportáž ze "zákulisí" internetového obchodu, povídání s Radimem Polčákem z Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně o pravidlách "pohybu" v kybrprostoru, např. ochraně osobních údajů na internetu, elektronickém podpisu nebo spamech, středeční seriál: recenze knih.

 • Komunitní sítě na internetu

  5 do playlistu

  Komunitní sítě na internetu
  Výherci divácké soutěže, beseda s psychologem Davidem Šmahelem o fenoménu komunitních sítí na internetu, jejich pozitivech i nástrahách.

Přehrát vše